Seni Milyonlara Dinletiyor Kalbim


Seni Milyonlara Dinletiyor Kalbim

Bak şimdi Seni Milyonlara Dinletiyor Kalbim. Benden uzaklara gittiğini bile bile pes etmiyorum. Benden gittiğini, hem de paralayıp-paramparça edip gittiğini bilerek, yılmadan dinletiyorum seni. Kalbimde atıyorsun hala, kalbim gibi dinliyorum seni, dinletiyorum herkese. Bayram olmuştu gelişin.. Şimdi ölüm sessizliği gibiyim.. Bir mezarlık gibi her yer sanki, bir çığ düşüyor üzerime belli belirsiz, bir ışık huzmesi gibiydi gözlerindeki parıltı. Kursağımda bıraktın hepsini, tüm mutluluklarımı bir kenara biriktirip seni de içine koymuştum. Dertlerim dağ gibi, tepe tepe olmuşken.. Birden sen çıkmıştın karşıma, kadersizliğime inat ederek, kafa tutarak kalbime seni sunmuştum.. Güzel gözlerinde bulduğum hayat sevincini neden böyle söküp aldın elimden söylesene?

Seni Milyonlara

Bak yaz geliyor, umutlarım hala buz keser, hasretim bir sonbahar yaprağı gibi sökülüp dalından atlıyor kıraç topraklara.. Kuruyor..

Başka bir dünyayı içime hapsettim şimdilerde. Yüreğimdeki avaz avaz sessiz çığlıkları dinletiyorum herkese. Suskunluğum, desibeli en yüksek ses biriminden beter.. Sevdan ateş, sevdan demir gibi yüreğimde.. Çıkamıyorum ki sensiz sokaklara, tüm sokak lambalarım sönük, tüm umutlarım yerle bir, yeksan..

sohbetleyiz

Seni Milyonlara Dinletiyor Kalbim

Bildiğim tüm şarkıları unuttum biliyor musun? Kırık bir ayrılık şarkısının utanmaz nağmeleri kaldı aklımda. İçinde yalnızlık ve kahrolası sensizlik mısraları var artık o şarkının. Lanet olası o şarkıyı hiç dinlemiyorum artık. Beni bitirmişti sen giderken, daha fazla neyimi alacak ki, dinlesem kaç yazar?

Hangi şair bu gidişine beste yapar, güfte kokutur..? Hangi solist söyler bu feveran dilden şarkıyı..? İlkbahar geliyor demiştin hatırladın mı? Güneş cılız cılız vururken yüzümüze, bir sevdanın kokusu girerdi ciğerlerimize.. Seni kokluyorum derdin, seni ve bizi, ikimizi..

Şimdi bıraktığın yerdeyim demek isterdim.. Çok gerilerdeyim, çok zemine çakıldım senden sonra. İntihar biriktiriyor ruhum. Bir gün bir köşede sessizce bana dinlettiğin sessiz senfoniyi dinleyerek ruhumu teslim edeceğim belki de. Kimsesiz, yarım, loş bir ışık altında, hafifçe gülümseyerek. İşte o anlarda ”seni dinletiyor kalbim milyonlara” diyerek geçip gideceğim bu kahrolası sensiz yalnızlığımdan.. Sen baş ucumda yokken hem de. Son nefesimde bile seni özlerken..

Bir ayrılık şarkısı bile dinlemedim senden sonra, çünkü ben ayrılmadım hiç. Kayıp bir şehrin ıssız sokağı gibiyim şimdi. Tüm cehennem ateşine inat, cennetin kokusunu bile umursamıyorum. Çünkü benim cennetim sendin, cehennemim ise kahrolası terk edişin idi. Şu an viran bahçelerinin gülleri/gülistanları ile donattım her yerimi…

Artık bir sen varsın içimde, bir de içime gömüp gittiğin paramparça dudaklarımdaki sessiz senfonin..

Ahiret şehrinde Seni Milyonlara Dinletiyor Kalbim.. Sen duymasan da..!

Yazar : SubaT

20.01.2020

Dinletiyor Kalbim

11 Yorumlar

 1. SubaT

  20 Ocak 2020 at 16:37

  Milyonlara dinletiyorum seni…!

  Cevapla
 2. KRaL

  20 Ocak 2020 at 16:39

  Milyonlara dinletilen bir sessiz senfoni. Okuyun. https://Www.SohbetLeyiz.CoM

  Cevapla
 3. Latte

  20 Ocak 2020 at 18:56

  Seni dinletiyorum… tüm sessiz.. çıkmaz sokaklara.. seni dinletiyorum.. bende kalan ölmeye yüz tutmus duygulara…

  Güzel bir paylasim.. tesekkurler..

  Cevapla
 4. LoDoS

  20 Ocak 2020 at 20:02

  Emklerinize Saqlık Siz Degerli Dostlarımızı bekleriz

  Cevapla
 5. LiLya

  20 Ocak 2020 at 20:03

  Sohbetin doğru adresi burasi

  Cevapla
 6. EsKiSeHiRLi

  20 Ocak 2020 at 20:07

  DeğerLi arkadaslarım sizde sitemize gelebilir Canlı radyo yayınımıza Katılabilir Ve sesinizi Duyurabilirsiniz http://www.sohbetleyiz.com herkez davetlimizdir Hemen Bize Katılabilirsiniz

  Cevapla
 7. BuRaK

  20 Ocak 2020 at 21:13

  Hersey mukemmel emeginize saglik

  Cevapla
 8. Altes

  20 Ocak 2020 at 21:17

  Emeginize saglik basarilar dilerim

  Cevapla
 9. NeFeR

  20 Ocak 2020 at 21:20

  Hersey mukemmel anlatilmaz yasanir herkeze tavsiye ederim

  Cevapla
 10. Etipufs

  21 Ocak 2020 at 00:00

  Dostluğun ,arkadaşlığın samimiyetin dertlesmenin gırgır ve samatanın bulunduğu bir ortam hepinize tesekkürler. Sohbetleyiz.com ailesi 😍

  Cevapla
 11. Osman_182

  21 Ocak 2020 at 00:29

  Eyvallah ne guzel de yureginden gecenleri yazmissin herkesin bir ask hikayesi var tabide sanki sen hepimizinkine dokundun. Guzel dostluklarin oldugu bir yer aranizda yeni olsamda yaklasim harika sohbetleyiz.com gören duyan gelmeli en azindan bir cay icmeli farkı anliyacaksiniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -