Mobil Chat Siteleri


Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Siteleri

Seviyeli sohbet odaları sitesi sizler için, hazır, Mobil chat siteleri arasında en iyisi biziz! Hayatta var olan, korunmaya değer en güzel duygudur bence sevgi Seven kalp taşlanmaz, seven insan her zaman sevilip saygı duyulan insandır Etrafımıza bir göz atalım, değer verdiğimiz insanların ve hatta bizim neye ihtiyacımız var?Tabi ki sevgi ve dostluğa
Dostluk, sevgiyle kurulan bir şeydir En sağlam temeller, sevgiyle atılan temellerdir İşiten, kulakları olan herkes dinlesin. Tüm insan ilişkilerinde yalnızca bir soru vardır:
ŞİMDİ SEVGİ NE YAPARDI?
Başka hiçbir soru yoktur. Başka hiçbir soru anlamlı değildir. Başka hiçbir soru ruhunuz için önemli değildir.”
Her ne kadar bazı insanların bunlardan haberi olmasa da sadece maddi hayata değer vererek, manevi duygularını hiçe saysalar da sadece doğru yol, her zaman içinde doğruluk hak ve sevgi bulunduran yoldur.Sohbet odamızda sevginin önemini vurgulayıp maddiyata önem vermediğimizi uygulamamızın  ucretsiz oluşundan anlatmış bulunmaktayız.Ruhumuzun beslenmesi için bu duyğgulara ihtiyacımız vardır.İhtiyaclarımızı göze alarak sohbet odamızı geliştiriyoruz.İnsanlar arasında sevgi de saygı da buyuk önem taşır ve saygı aileden gelen bir duygudur.

Mobil Sohbet Siteleri

Aileniz kadar olamasakta biz aile ortamı oluşturma çabasındayız. Sohbet odamızda saygı tek başına yeterli değildir. Saygının yanında insanlar birbirine sevgide duymalıdır. İnsanlar birbirlerini severse her zaman diğerlerine yardım etmek ister. Bu sayede birinin bir sıkıntısı olduğu zaman bütün toplum o kişiye yardım eder. O kişinin acısını paylaşır ve sıkıntısını azaltır. Saygı insanlara ne kadar değer verdiğimizi gösterir. Birbirimiz sevmek zorunda değiliz ama saygı duymak zorundayız. Çünkü sevgi insanın içinde yaşadığı bir duygudur. Bu duygunun dışa çıkması elbette güzeldir fakat sevginin gösterilmemesi insanlara zarar vermez. Lakin saygı duygusu dışarı çıkmak zorundadır. İnsanlar birbirlerine karşı saygılı davranmazlarsa o toplum parçalanır. Bunları önemsemeyen insanı kalbi taş olur.Sevgi her yerde sevgidir, her yerde güzeldir ama hak edilene verilirse tabii.Biz biz olalım bize verilen bu güzel duygunun değerini bilip, etrafımızdaki insanları da sevgiden mahrum etmeyelim ki hayatımız karamsar olmaktan çıkıp, umut ve sevgi dolu olsun.Sohbet odamızda umutlarımızı sevgilerimi birlik beraberlik olup büyütmeye ne dersiniz? Cevapları alır gibiyim ama vakit kaybı sohbeti kacırdık yine iyi mi? Ben size diyorum yazmaya başlayınca duramıyorum sohbet odasındaki tüm güzellikleri yazmak istiyorum herneyse sizleride bekliyoruz.

Mobil Chat Siteleri

Mobil Chat Siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -