İslam Sohbet


İslam Sohbet

İslam Sohbet

Sitemiz İslam Sohbet fikriyatı üzerine yoğunlaşarak dini bilgiler vermeye devam ediyor. Ne de olsa sözde değil, özde İslam da şart. Maneviyat duygusunda yoğunlaşacak olduğunuzda her zaman çıkış kapısı bulamazsınız. Bir şeyler sizi tedirgin eder, bıktırır, uzaklaştırır ve soğumanıza vesile olur. Tavsiye aldığınız hangi insan olursa olsun, onun eksik yönlerini ararsınız adeta.

Pozitif elektrik almanıza gerek olan şeyleri nedense göz ardı edersiniz hep. Bu aslında tamamen gerçekten kaçıştır. Tamamen yalana hizmet, sahte olan şeylere doğru gitmek ve sizleri sınırlayan olaylardan uzak durmakla ilişkilendirilebilir. Halbuki, inanç dünyası dediğimiz olay bu değildir aslında. Bir inanç bu kadar öteye atılmamalı, öyle değil mi?

islam chat sitesi

İslam Sohbet Sitesinin Amacı

Amacımız tamamen var olduğunu bildiğimiz şeylere inanmaktır. Kendinizi zorlamadan, sıkmadan, germeden ve rahatlıkla inançlarınızı yaşamaya devam etmelisiniz. Sizleri yönlendiren insanlara sadece kulak verip, tavsiyelerini dinleseniz bile yeter. Kılavuzunuz daima Kuran-i Kerim olsun. Ve bu şekilde inanmaya devam edin. Sohbetinizi de yapın, arkadaşlık da kurmaya devam edin. Bunların dinimizde hiç bir şekilde yasağı da yoktur. Bunun aksini iddia edenlere de sakın inanmayın.

islam chat

Sitemizin savunduğu esas fikir de tam olarak budur aslında. Her insanın kendi bildiği yolda gitmesi ve ALLAH ile kulunun arasına hiç kimsenin girmeye çalışmamasıdır. Aksini iddia eden zaten dinden de çıkar. Diyoruz ki, sizler her zaman buralara gelin ve arkadaşlık kurmaya devam edin. Rabbimiz, etrafındaki insanları seven kullarına her zaman kolaylık sağlayacaktır. Amacımız da sizleri bir bütün olarak etrafımızda toplayıp, verebildiğimiz kadar dini bilgileri sizlerle paylaşmaktır. Sosyalleşme amaçlarından birisi de bu değil mi zaten? İslam chat sitesi olarak bu doğrultuda yürüyoruz.

İslam

İslam Sohbet Platformunun Özellikleri

Mekanımız tamamen bağ kurmasını bilen, konuşmadan anlayan, iletişim sihirbazı insanlar ve duygu yüklü bireylerin tercih ederek giriş yaptığı bir platformdur. Dini bilgilerin de rahatlıkla paylaşılabileceği bir mekan olduğumuzu unutmayın diyoruz. İlk başta gelen özelliğimiz de, herkesin inancına saygı duyarak muhabbet edilmesini sağlamak.

Din, dil, ırk ve mezhep ayrımı yapmadan, insanları sınıflandırmadan yapılan dostluk paylaşımları her zaman bizim ilkelerimiz arasında olacaktır. Sizler de bir an önce bu ayrıcalıklı siteden faydalanmaya başlayın. İslam sohbet sizlere hoş ve güzel muhabbetler diliyor.

Yazar : SubaT

10.01.2020

islam sohbet sitesi

10 Yorumlar

 1. KRaL

  11 Ocak 2020 at 00:59

  İslam sohbet sitesi ile daha genis bilgi almaya hazır misiniz?

  Cevapla
 2. SubaT

  11 Ocak 2020 at 01:01

  İslam sohbet sitesi sizlerle. https://www.sohbetleyiz.com

  Cevapla
 3. EsKiSeHiRLi

  11 Ocak 2020 at 01:09

  Ortam seviyeli ve kaliteli oldugu icin dini sohbetlerde oluyor bence hersey cok guzel emeginize saglik

  Cevapla
 4. NeFeR

  11 Ocak 2020 at 01:10

  Emeginize saglik cok guzel anlatim herkeze tavsiye ederim

  Cevapla
 5. LoDoS

  11 Ocak 2020 at 01:34

  Tum arkaslarımızı Beklerız ıns Emeklerınıze saqlk

  Cevapla
 6. Hakan

  11 Ocak 2020 at 01:36

  Basarili olmus seviyeli bir ortam kurulmus emeginize saglik

  Cevapla
 7. DeliKalpsiz

  11 Ocak 2020 at 01:39

  basarılı ve saygılı bir kanal olmus elinize saglık by.deli:)

  Cevapla
 8. cArsi

  11 Ocak 2020 at 01:40

  İslami chat sitemizde genel sohbet olduğu kadar dini sohbet ortamımızda mevcut buyurun gelin..herkesi bekliyoruz..

  Cevapla
 9. BuRaK

  11 Ocak 2020 at 01:53

  Herkezi bekliyoruz emeginize saglik

  Cevapla
 10. KaLpSiz

  11 Ocak 2020 at 18:25

  Dini sohbet odalari islam sohbet Gelin sizde katilin aramıza gelirkende arkadaşlarınızı getirin hep beraber bize katilin http://www.sohbetleyiz.com

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -