Üye olmadan sohbet


Üye olmadan sohbet

Üye olmadan sohbet

Hayırlı geceler SohbetLeyiz.Com ile bizlerle birlikte olan herkese.. Evet arkadaşlar bu geceki makalemizde sizlere Üye olmadan sohbet nasıl edilir onu anlatacağız. Çünkü son zamanlarda artık bir cok sohbet platformu tamamen işi üyelik ve ücrete döktüler. Bizler ise sadece siz değerli kullanıcılarımızın keyifli saatler gecirebilmesi adına hicbir beklentimiz olmadan sizlere hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz sohbet odaları girişi nasıl yapılır  ve ücretsiz chat hizmeti veren siteler nelerdir? diye soracak olursanız.. Sunucumuz tamamen bir eğlence mekanıdır ki bunu başta belirtelim.Bu eğlence mekanında, kimse sizden üyelik ücreti veya kullanıcı ücreti alma yetkisine sahip değildir. Tamamen Üye olmadan sohbet edebileceğiniz sohbet siteleri imkanı sunmaktayız.

Bu türlü durumlarla karşı karşıya geldiğinizde yani sizden herhangi birisi ücret talep ederse #Operhelp odasına girerek ücret talep eden kişi hakkında şikayette bulunabilirsiniz.

Üyeliksiz sohbet

Sağlamış olduğumuz chat hizmeti, online olduğu için üyelik ve form benzeri bir alan söz konusu değildir. Sohbet girişi belirtilmiş olup sadece o yolu izlemeniz yeterlidir. Odalarımız, üyelik sistemli olmadığı için belirli bir standart uygulaması konulmamıştır. Kullanıcı için yaş sınırı olarak örnek vermek gerekirse, on sekiz yaşını geçmiş olmak zorundadır.

Ücretsiz olduğu gibi, sınırsızca yazma hakkına sahipsiniz. Tabiki bu demek değildir ki istediğinizce küfür hakaret edebileceksiniz. Sunucu içerisinde usluba uygunsuz şekilde davranan kişilere gerekli yaptırımlar uygulanacaktır. Sitemizi ücretsiz sohbet hatları ile karıştırmayınız. Bizim sayfamız mIRC destekli online sohbet olduğunu bilmelisiniz.

Ayrıca platformumuza dilediğiniz her yerden android işlemcili cep telefonlarınızdan mobil sohbet özelliği ile giriş yapabileceksiniz. Cep telefonundan da aynı bilgisayardaki gibi birebir hem genel hem de özellerinizde istediğiniz kişilerle başbaşa mıuhabbet edebilirsiniz. Her hizmeti tamamen bedava olan sitelerimize sizleride davet ediyor ve keyifli zaman geçirerek yepyeni arkadaşlıklar kurabilmeniz için sizlere eşsiz fırsatlar sunuyoruz.

3 Yorumlar

 1. Hakan

  6 Ocak 2020 at 23:23

  Ucretsiz olmasi cok guzel

  Cevapla
 2. Serkan

  6 Ocak 2020 at 23:24

  Çok kaliteli insanlarla harika sohbetler edebilirsiniz. Deneyin, asla pişman olmayacaksınız bence.

  Cevapla
 3. EsKiSeHiRLi

  9 Ocak 2020 at 12:52

  üye olmadan rahatca erişilip sohbet edilebiliyor vede ücretsiz herkeze tavsiye ederim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -