Kızlarla sohbet


Kızlarla sohbet

Kızlarla sohbet

 

Yeni yılın ilk gününden herkese merhaba.. Bugün yine SohbetLeyiz.Com içerisinde harika bir makale ile sizlerle olacağız. Bir çok erkek bu tip platformlara sırf kızlarla sohbet etmek için gelmektedir. İşte bizde bu makalemizde sunucumuz içerisindeki kızlarla birlikte sohbet edebilmenin püf noktalarını anlatacağız.

Kızlarla Sohbet sitemiz toplu olarak iletişimlerin kurulduğu seviyeli bir yer olmasından dolayı insanların ilgi odağı haline gelmiştir. Çoğu insan için saygı ve seviyenin önemi bulunmaktadır. Herkes her ortamda rahat ve huzurlu olamaz. Tabi bu kişiye ve kişilerin arayışlarına göre değişmektedir.

İnsanlar arasındaki iletişimin, muhabbetin aslında kızı erkeği olmaz. Bay veya bayan her iki cinste bazen hemcinsleri ile muhabbeti sever, bazen ise karşı cinsten muhabbeti.. Burada önemli olan karşılıklı anlayıştır. Özelikle erkekler karşılarındaki kızlar ile nasıl konuşulacağını bilmeleri gerek. Her bayan, erkek ile iletişime geçince bunun altında art niyet aramamak gerek ve erkeklerin ise kızların ufak bir yaklaşımında hemen bu kız benle sohbet ediyor diye bende aklı var gönlü var gibi tavırlar takınmamalıdır.

Bazen rastlıyorum katıldığım sohbet sitelerinde bazı erkek arkadaşlarımız o kadar hızlı ki iki muhabbet ettikleri bayana anında duygusal yaklaşımlar sergileye biliyor. Bir söz vardır taş yerinde ağırdır diye. Yani biraz ağır başlı olmak, birazda sabırlı olarak her şeyi ilk görüşte değilde zamana bırakılması gerekir. Çünkü bu sanal platformlarda hiç kimseyi pat diye kendinize güvendiremez ve kendinize aşık olmasını bekleyemezsiniz.

Ve birde sohbet odaları içerisinde yani sanal ortamlarda gözlemlediğim bir konu ise bayanlara kurulan gönül ilişkisi dedikleri iletişimleri maalesef ki bir kişi ile sınırlı kalmıyor. Enteresan tarafı ise aynı ortamda bir kaç bayanla duygusal ilişki peşinde olan erkeklerde bulunmaktadır. Tabi ki genel olarak bunu yapan erkekler olsa da aynı durumu yaşayan ve yaşatan bayan kullanıcılarda mevcuttur. Her ne kadar sanal da olsa amaaan canım erkek ya da kız arkadaşımın bundan nerden haberi olacak demeden kendinize yapılmasını istemediğiniz bir şeyi asla başkasına yapmamalısınız.

Kızlar Sohbet Ve Kızlarla Kurulan İletişimler Nasıl Olmalı?

Öncelikle bir toplum içerisinde konuştuğunuz kişinin cinsi önemli değildir. Her iki cinslede konuşuyorken saygıyı elden bırakmamanız gerekli ve kızların yapı olarak narin çabuk alıngan bir yapıya sahip olduklarını da unutmayarak gayet kibar ve nezaketli davranmalısınız.

Chat yaparken de normal yaşantınızdaki gibi emri vaki yapmak, hep ben konuşurum benim dediğim olur gibi sözlerinizle karsınızdaki bayanları kendinizden uzaklaştırmayın. Bu hareketiniz kızlara itici gelerek sizleri yanlış anlamalarında sebep olacaktır. Belki de çok doğru anlayarak sizleri maço olarak görecek ve asla sizinle muhabbet etmeyeceklerdir.

Önemli bir husus ise sizinle iletişime geçen, muhabbet eden, güler yüz gösteren kişilerinde bu davranışları altında her hangi özel yakınlık hissine kapılmayın. Hayatınızda duygusal olarak bir bayana gönül vermiş iseniz kelebek gibi daldan dala konmak yerine tek kişi ile mutluluğun yollarını arayın derim.

5 Yorumlar

 1. Hakan

  1 Ocak 2020 at 18:25

  İnce bilgiler tesekkurler

  Cevapla
 2. BuRaK

  1 Ocak 2020 at 18:28

  Seviyeli ve kaliteli olmak en dogrusu bence

  Cevapla
 3. EsKiSeHiRLi

  1 Ocak 2020 at 18:33

  saygı sevgi ve mesafe her zaman iyidirbayanlara karsıda kibar ve elit olmak lazım bence

  Cevapla
 4. MotheuS

  1 Ocak 2020 at 18:40

  gerçektende ilerde çok şaşırtacak olan sohbetleyiz .com sunucuda bulunan kişiler tamamen yönetici olsun useri olsun 4/4 insanlar giripte en güzel doyumsuz sohbet ettiğim web sitesiir.

  Cevapla
 5. KorAy

  1 Ocak 2020 at 19:08

  Güzel anlatım olmuş emeğinize sağlık.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -