Kelebek Sohbet


Kelebek Sohbet

Kelebek Sohbet

IRC’nin kurtları çok iyi bilir. Bir dönem sanala damgasını vuran Kelebek Sohbet vardı. Bir çok kullanıcısı ve acaip sohbet edilen global kanalları bulunmaktaydı. Domain sahibi economist harika bir biçimde idare ediyordu bu kanalı. Halen aktif olduğu bir çok kişi bilmesine nazaran artık bırakın eskisinden eser olmasını hiç kimse bulunmuyor bu sunucuda. İşte bu makalemizde sizlere bizim sunucumuzda yer alan ve eski Kelebek Sohbet ortamını aratmayan odamızdan bahsedeceğiz.

Günümüzde insanlar en çok yalnızlıktan şikayet etmekte ve sosyal çevrelerinin olmaması nedeniyle evde daha çok vakit geçirmektedirler. Bunun en büyük nedeni ise artık hayatın her alanına internetin girmesi ve insanlarında bilgisayar başında çok daha fazla vakit harcaması hatta yakınları bile iletişimi bu şekilde kolayca kurabildikleri için bu yolu tercih etmeleridir.

Hayatın bu kadar içinde olan internetin elbette faydaları da vardır ve bu sayede istediğiniz gibi bir sosyal çevre oluşturma olanağı da vermektedir. Bunu nasıl yapacağını bilmeyenler için Kelebek Sohbet bulunmakta bu sohbet odaları içerisinde yapılan seviyeli tartışmalar ile de insanlar istedikleri gibi rahat ve güzel sohbet ortamları bulabilmektedirler.

Burada kişiler özgürce fikirlerini söylerken ayrıca yeni insanlar ile tanışma ve onlar ile de yakın arkadaşlıklar kurma olanağın bulmaktan da memnun olmaktadırlar.

Yaşınıza Uygun İnsanlar İle Tanışabileceğiniz Sohbet Odaları

Arkadaş edinmek ve onlar ile de yakın bir ilişki kurmak için dışarı çıkmaya vaktiniz olmayabilir ki bu da yoğun çalışma saatleri olan günümüzde çok normal olarak karşılanmaktadır. İş yerinizde ve oturduğunuz yerde fikirleri size uygun ve anlaştığınız insanlar olsa bile onlarla boş zamanlarınızda tam olarak uymayacağı için istediğiniz gibi uzun sohbetler etmeye vakit bulamayabilirsiniz.

Üstelik yeni insanlar ile tanışarak yeni arkadaşlıklar kurmak ve belki de hayatınızı birlikte geçireceğiniz insanla tanışmak için de yeni çevreler edinmeniz gerekmektedir.

Bunun için de istediğiniz anda aktif olabileceğiniz ve hatta evinizden bile çıkmadan bu arkadaşlıkları kurabileceğiniz kelebek sohbet odaları bulunmaktadır. Bu sohbet platformları içerisinde yaşları ve fikirleri size uygun hayat tarzlarınızın da uyuştuğu kişiler ile tanışmak çok kolay olacaktır. Hem web, hemde cep telefonları ile mobil sohbet özelliğinden giriş yapabileceğiniz odamızda yepyeni yüzlerle tanışacaksınız.

Seviyeli Sohbetler Yapabilirsiniz

Yeni biri ile tanıştığınızda ki bu dışarda ve yüz yüze olduğunda kendinizi çok rahat hissedemezsiniz ve günümüz ortamında güvende hissetmeniz de pek mümkün olmayacaktır. Oysa Kelebek Sohbet size bu güvenli ortamı sunmakta ve burada insanlar ile chat yaparken rahat ve güvende hissetmenizi sağlamaktadır. İstemediğiniz sürece burada sohbet edeceğiniz kişiler ile gerçek ortamlarda bir araya gelmezsiniz.

Bir süre sohbet siteleri ile muhabbet ettikten sonra ve eğer gerçekten de iyi anlaşıyorsanız yüz yüze görüşebilir ve böylece hiç bitmeyecek bir dostluğu başlatmış olabilirsiniz. Burada tanıştığınız kişi belki de de sizin hayat arkadaşınız olacak ve sizin ömür boyu sürecek mutlu bir yuva kurmanızda bu sohbet odaları sayesinde olacaktır.

Bunun olması için öncelikle Kelebek Sohbet içerisine girmeli ve buralarda yapılan seviyeli sohbetlere katılmalısınız. Bu şekilde de arkadaş çevreniz genişleyecek aynı zamanda da yeni fikirler edinecek olaylara bakış açınızda genişleyecektir. Her yaşta insanın bulunduğu bu sohbet platformları sizlerde yaşınıza uygun kişiler ile tanışma fırsatını bulabilir ve zaman sınırlaması olmadan uzun ve doyurucu sohbetler ederek fikirlerinizi de ortaya koyabilirsiniz.

Yine bir makalemin sonuna geldiğimiz anlarda hepinize hayırlı ve huzurlu akşamlar diliyorum. Bir sonraki makalede görüşmek üzere hoşca ve sohbetler içinde kalın.

6 Yorumlar

 1. ShekiL

  13 Aralık 2019 at 21:02

  Sizlerin ve bizlerin guzel bir sohbet etmesi icin serverimize bekleriz…..

  Cevapla
 2. hakan

  13 Aralık 2019 at 21:05

  Seviyeli bır ortam kurmussunuz basarılarınızın devamını dılıyorum

  Cevapla
 3. EsKiSeHiRLi

  13 Aralık 2019 at 21:08

  Valla İşin Stresini Geliyorum Burda Atıyorum SeviyeLi DostLuk arkadaslık Hersey Var Burda Çok mutLuyum Burda, Herkezin Gelmesini Tavsiye ederim…

  Cevapla
 4. HaSReT

  13 Aralık 2019 at 21:16

  Gülüp eğleneceğiniz günlük hayatın stresinden uzak seviyeli güzel arkadaşlıklar dostluklar kuracağınız, istediğiniz şarkiları radyomuzda duymak duyurmak armağan etmek istemezmisiniz. O zaman beklemeyin 🙂
  Sizleri de aramızda görmek isteriz..

  Cevapla
 5. Hakan

  13 Aralık 2019 at 21:21

  Basarilar

  Cevapla
 6. MotheuS

  13 Aralık 2019 at 21:30

  Sizlerinde bu sunucuya girip sohbete katılmanızı isteriz çünki gerçek kişileri gerçek karakterli insanlarla tanışıp dostluğunuzu pekiştirebilirsiniz.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -