Farklı Sohbet


Farklı Sohbet

Farklı Sohbet

Bir çok kişi sohbet eder evet ama edilen bu sohbetler sıradan olağan sohbetleri geçmez. Aslında gerçek manada Farklı Sohbet nasıl edilir kimse bilmez. Işte biz de bu makalemizde sizlere Farklı Sohbet etmenin ayrıcalığını anlatacağız.

Sohbetin farkı ve farklısı nasıl olur diye düşünen onlarca kişi çıkacak biliyorum. Ama şu var ki gerçekten bu olabiliyor. Tabi siz şimdi farklı kişilere sohbet edildiğinde bu zaten ister istemez oluşmuş oluyor diyeceksiniz ama böyle değil 🙂 Haydi sizleri daha fazla meraklandırmadan konuyu biraz daha açayım.

Facebook, Twitter, İnstagram gibi hesapların popüler olarak kullanılmaya başlaması ile birlikte insanlar artık sanal arkadaşlıklara da daha farklı bir boyut kazandırdı diyebiliriz. Bu platformların amacı resim alışverişi yazı tanışma gibi olanaklardır. Bizde sizlerin karşınıza yepyeni bir yüzle çıktık. Her sitede olanı yapmadık farklılık getirelim istedik.

Aklınıza ilk gelecek olan soru sizin diğer sitelerden farkınız nedir? Evet bende olsam hergün sohbet için gireceğim ortamın nasıl olduğunu gözlemlerim. Ortam nasıl, seviyelimi, huzur kaçıracak insanlar varmı ilk başta siteyi izlerim. Erkekler bu yönden hiç dikkat etmez, paldır küldür sohbet odaları içerisine dalar. Ama bayanlar için seviye kalite farkı çok önemlidir. Biz işte burda diğer sitelerden ayrı yola saptık. Etrafda binlerce sohbet odaları var hepside birbiriyle rekabetde. Biz kimseyle yarışmıyoruz nedenmi? Çünkü biz kendimizle yarışıyoruz. Bizim önümüzde bir çok sunucu olsada, onlardaki kalite farkı bizimle boy ölçüşemez.

Burdada ikinci defa farkımız ortada. Onlar senelerin global siteleri ve tabiki bizden çok userleri olacak. Biz daha yepyeniyiz ve sizlerle chat etmenin mutluluğu içerisindeyiz.. Ve şu varki bir çok sunucuda bizim ne kadar çabuk ilerlediğimizi konuşuyorlarmış. Konuşulmak güzel birşey bunlar bize gurur veriyor önümüzü görüyoruz. Her gün farklı site sahipleri link vermek için geliyorlar, ama şu varki biz ne kimseye link vereceğiz nede kimseyle bağlıyacağız siteyi.Biz kendi gücümüzle başarımızla bir yerlere gelmek istiyoruz. Birileriyle birleşmişlerde siteleri kalabalıklaşmış demelerini istemiyorum.

Burayı adam etmek, büyütmek için var gücümüzle çaba sarf etmekteyiz. Zamanla tamamen batık durumda gelsek de inaniyoruz ki elbet istediğimiz hedefe varacak ve sohbet kelimesine çok iyi yerlere gelerek istediğimiz kullanıcı kitlesini elde edeceğiz. Farklı Sohbet yaratmak bambaşka bir şekilde kişilere hitap etmek adına devamlı yenileniyoruz. Emin olun ki kısa bir süre sonra bomba biri ve hedeflerimize ulaşmış olacağız.

8 Yorumlar

 1. EsKiSeHiRLi

  9 Aralık 2019 at 00:07

  Gerçekten Bıkmadan Usanmadan Sohbet Edebildiğim Zaman Geçirebildiğim Tek Yer Hem Seviyeli hem KaliteLi Sizleride Sitemize BekLeriz…

  Cevapla
 2. Besiktas

  9 Aralık 2019 at 00:09

  Güzel arkadaşlık dostluklar kurabileceğiniz müthiş bir sohbet platformu.. Herkesi bekleriz..

  Cevapla
 3. LiLya

  9 Aralık 2019 at 00:14

  Sohbet iyi dostlarla daha güzel burda her zaman sohbet edebilcek arkadaşlar var bazen güler bazen cilginliklik yapariz bazen kederleniriz kisacasi burasi benim geniş bir ailem oldu

  Cevapla
 4. Aysegul

  9 Aralık 2019 at 00:21

  Gerçekten çok kaliteli ve sağlam insanların bulunduğu bir ortam. Oldukça seviyeli sohbetlerle zamanın nasıl geçtiğini bilemeyeceksiniz. Çıkın çıkın gelin! Geldiğim ilk günden beri, kopamıyorum buradan. Biri beni durdursuuun..:)

  Cevapla
 5. Emos

  9 Aralık 2019 at 00:42

  Burda sohbet cok güzel saygi sevgi coskulu bir yer hepinizi bekleriz arkadaslik burda cok güzel herkezi bekleriz

  Cevapla
 6. Emos

  9 Aralık 2019 at 00:47

  Burda sohbet cok güzel saygi sevgi coskulu bir yer hepinizi bekleriz arkadaslik burda cok güzel hepinizi bekleriz arkadaslar

  Cevapla
 7. Hakan

  9 Aralık 2019 at 07:22

  Samimiyetin dostlugun tek mekani

  Cevapla
 8. ShekiL

  13 Aralık 2019 at 20:55

  Sohbetin en guzel seviyeli aile ortaminda tatmak icin gelinecek en guzel yer burasi bence benim Ailem gibi sohbetleyiz sizleri cok seviyorum iyiki varsiniz

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -