Chat Muhabbet


Chat Muhabbet

Chat Muhabbet

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Chat Muhabbet vede Bedava Sohbet Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle hoşgeldiniz Chat Muhabbet Makalemizle tekrar huzurunuzdayız. Sevgi ve mutluluk dolu nice güzel günler dileyerek sözlerime başlamak istiyorum.
Sitemiz sizlerin internet üzerinden sohbet edip arkadaşlık kurmanız için kurulmuştur. Kurduğumuz ilk günden beri amacımız aynıdır.
Seviyeli Sohbet ortamda huzurla ve saygıyla sohbet etmek.
Sohbet giriş bölümüne zevkinize uygun olarak bir kullanıcı adı belirleyin. Bu tamamen sizin zevkinize kalmış. Ancak aldığınız isim;
Küfür, propaganda, reklam, terbiyesizlik, kırıcı veya kınayıcılık özelliklerini bulundurmamalıdır. Böyle bir nickle sohbet etmeye kalkarsanız derhal siteden atılırsınız. Bunu göz önünde bulundurarak kullanıcı ismi belirleyin kendinize ve sohbete başlayın. Sizden istenilen sadece saygılı ve seviyeli sohbet etmenizdir. Sohbet edilen konuyla ilgili yorumlar yazabilirsiniz, insanlarla tanışarak arkadaş, dost olabilirsiniz. Yeter ki seviyenizi bilin, ona göre hareket ederek tutumunuzu sergileyin.

Bedava Sohbet

Her durum ve her şartta kişilik sahibi olanlar karakterlerinden kesinlikle ödün vermezler. Zaten karakter yoksunu kişiler her hal ve şartta kendilerini belli ederler. O tip kişiler muhatap olmaya değmeyecek, basit karakterli insanlardır.
Espri, şaka, eğlence Bedava Sohbet kanallarında çok sevilir. Fakat tabii ki dozunu aşmamak şartıyla. Doz aştığında basite alınır kesinlikle saygı göremezsiniz değerli dostlarım. Her zaman dürüst olun, kimsenin duygularını istismar etmeyin, Kaliteli Sohbet kimseyi aldatıp kandırmayın. Sitemizde tek istediğimiz sükunet içinde sohbetinizi edin, kavga etmeyin, kaos ortamı oluşturmayın. Sohbet Ortamı Bu durumda ne sizde huzur kalır, ne de ortamdaki insanlarda. Bu büyük bir kul hakkıdır. Kul hakkı da çok büyük bir günahtır.
Her zaman için prensibiniz şu olsun. Kendine yapılmasını istemediğini başkasına yapma. Kişiliğin olgun olsun. Akıl yaşta değil baştadır. Saygı bekliyorsan saygılı ol HuzurLu Ortam istiyorsan huzur ver. Bedava Sohbet etmek istiyosan düzgün sohbet et. Aldatılmak istemiyorsan aldatma.
İyi ol ki iyilik bul. Sevecen ol ki sevil. Kısacası değerli dostlar her zaman için güzel ahlaklı olun ve terbiyenizden ödün vermeyin. İnsanlara güzel ve iyi sözlerle yaklaşın. Makalemi bitirirken dostluk çizgisinden ayrılmamanızı öneririm. Sizleri en derin sevgi ve muhabbetlerimle selamlıyorum. Allah’a emanet olun canlar…

Chat Muhabbet

Chat Muhabbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -