Çankırı Sohbet


Çankırı Sohbet

                  Çankırı Sohbet

Selamun Aleyküm sevgili kullanıcılarımız diyerek bu akşam Türkiye’nin güzide illeri arasında yer alan Çankırı Sohbet Odamızı açmış bulunmaktayız. Sizlere öncelikle Çankırının mutfak kültürenden bahsedelim.Cızlama, lokma, Canfer böreği, Çullama, güveç, Sini, Çalma, mıhlama, Cevizli hamur, Harmandaşı, Gözzleme, Hoşmerim, Mantı, ince ekmek muskası, Pelverde, yağlı çörel, mantarlı keşkek, kızılcık şurubu, bazlama, pelverde, çekme helvası, Çeç çöreği fıtfıt aşı, Hindi dolması, ev gümeci, yumurda Tatlısı gibi mutfak kültürüne sahiptir.

Çankırıda gezilmesi gereken tarihi yerlerden bazıları şunlardır; Çankırı müzesi, buğday pazarı medresesi, İmaret camii, Yeni camii, Alibey camii, Büyük camii, Mirahor camii, Çankırı kalesi, çivitçioğlu medresesi, Çankırı evleri, Büyük camii medresesi, kirmanoğlu medresesi, murat hamamı, İndağı kaya mezarları, Tuz mağarısı, Kurşunlu hamamı, Karataş hamamı, Ilgaz dağı milli park, ılgaz hamamı, hüyük yeraltı şehri, Çavundur termali, Bozon hamamı, hışıldayık içmesi gibi gezilmesi gereken bazı yerleridir.

Türkiye Chat Odalarımız içersinde Çankırılı hemşerilerimizi aramızda görmek amacıyla açtığımız ve türkiyenin her yanından katılan kullanıcılarımızla sohbetimize sizleride beklemekteyiz. Gurbetçı vatandaşlarımızında aramızda olması ve Türkiyenin heryanından katılan kullanıcılarımızla tanışabilirsiniz. Farklı kişilikler farklı kültürler ve farklı illerden dostlar arkadaşlar edinebilirsiniz.

Sohbet Siteleri arasında sizlere hizmet vermekten gurur duymaktayız. Sizlere güvenli ve huzurlu sohbet ortamı oluşturabilmek adına gece gündüz çalışmaktayız. Sizlerde bu konuda üzerinize düşeni yapmanız yeterlidir. Nasıl diye sorcak olursanız eğer bizlere göre sanal ortamlar reel yaşantıların gölgesidir. Ortamın sanal olması Seviyeli Sohbet edebilmenize mani olmamalıdır. Kişiliğinizden asla taviz vermeyin.

Sohbetleyiz.com platformumuz sadece Chat Siteleri olarak görmemeniz gerekmektedir. Platformumuzda Oyun, kelime, yarişma gibi odalarımızda eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz. İslam odalarımızda dini sohbetlerinizi yapabilir ve dini bilgilerinizi gelişirebilirsiniz. 7/24 radyo yayınımız Sohbetinize renk katacaktır. Bir birinden kalideli dj arkadaşlarımız sayesinde sevdiklerinize arkadaşlarınıza şarkılar armağan edebilirsiniz.

                                           Mobil Sohbet

Mobil Sohbet deyince eskiden ücretli Sohbet platformları düşünülmekteydi, Fakat gelişen teknoloji sayesinde Android cihazınızdan giriş yapabilirsiniz. Hiç bir uygulama yüklemeden ve cihazınızı kasmadan Cep telefonunuzun GOOGLE tarayıcısından direk giriş yapabilirsiniz.

Sizlerde sıcacık Sohbetleyiz.com platformumuza katılmak için, GOOGLE tarayıcınıza Çankırı Sohbet yazarak ücretsiz ve kayıt dahi olmadan giriş yapabilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -