Bursa Sohbet


Bursa Sohbet

                         Bursa Sohbet

Selamun Aleyküm sevgili arkadaşlar bu yazımızda Türkiye’nin güzide illeri arasında yer alan Bursa Sohbet Odalarımızı aktif etmiş bulunmaktayız. Öncelikle sizlere kısaca Bursanın neleri meşhur ve mutfak kültüründen bahsedelim. İskender Kebap, Ciğer Sarma, Kestane Şekeri, Mağlıç Peyniri, Mihaliç Peyniri, Pideli Köfte, İnegöl Köfte, Yenişehir Kasap Köfte, Kemalpaşa Tatlısı, Cevizli Lokum,  Kaymaklı Ekmek Kadayıfı tadılması gerekmektedir.

Bursa’da gezilmesi gereken yerler ise Yeşil Türbe, Uludağ, Ulu Cami, Cumalıkızık, İznik, Emirsultan, Tophane, İnkaya, Koza Han, Yıldırım Medresesi, Yeşil Medrese, Suuçtu şelalesi, Muradiye, Arap Şükrü Sokağı, Uluabat Gölü, Bursa Kalesi, Oylat, Atatürk Müzesi, Türk İslam Eserleri Müzesi, Karagöz Mezar Anıtıdır. Buğday, Mısır, Fasulye, Bakla, Tütün, Pamuk, Anason,  Susam, Ayçiçeği, Arpa, Yulaf,  Pirinç, Bezelye yetiştirilmektedir.

Türkiye Chat Odalarımız arasında Bursa’lı hemşerilerimizide aramızda görme amacı ile açtığımız odalarımızda sizleride bekleriz. Arayışlarınız dost, arkadaş, hatta hayatınıza aşk arıyabilirsiniz. Ortamın sanal olmasını gözetmeksizin kişilik ve karakterinizi koruyarak iyi dostluklar ve arkadaşlıklar kazanabilirsiniz. Sanal reel hayatımızın yansımasıdır prensibini unutmamalıyız.

Sohbet Siteleri olarak biz sizlerin nezih bir ortamda bulunmanız ve günelir bir şekilde keyifli Sohbet edebilmeniz için gece gündüz çalışmaktayız. Sohbetleyiz.com platformumuzda Oyun, kelime, yarişma gibi eğlence odalarımızdan ücretsiz faydalanabilirsiniz. Bir birinden kaliteli dj arkadaşlarımız sayesinde sevdiklerinize şarkılar türküler armağan edebilir muhteşem bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

                                      Mobil Sohbet

Hızla gelişen teknoloji ve internet sayesinde artık Android cihazınızdan cep telefonunuzdan Mobil Sohbete ücretsiz giriş yapabilirsiniz. Hiç bir uygulama yüklemeden cihazınızdan alan kaplamadan cihazınızın GOOGLE tarayıcısından ücretsiz giriş yapabilirsiniz.

Sizlerde Sohbetleyiz.com ücretsiz Chat Sitelerimize katılmak için GOOGLE tarayıcınıza Bursa Sohbet yazarak katılabilirsiniz. Nick kaydınızı ücretsiz yaparak eğer dilerseniz nick kaydı dahi oluşturmadan direk giriş sağlıyabilirsiniz. Bursadaki Sohbet tutkunlarını aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -