Bitlis chat


Bitlis chat

Bitlis chat

 

Yeni aktif ettiğimiz ve tamamen Bitlis ilimizdeki arkadaşlarımıza özel olarak açtığımız Bitlis chat farkı ile genelini bu ilimizden oluşturan arkadaşlarla tanışabilecek, yepyeni dostluklar kurabileceksiniz. İsminden de anlaşılacağı gibi oda içerisinde Bitlis ve çevre ilçelerinden bay ve bayan kullanıcılar bulunmaktadır. Bitlis ili hakkında bilgi almak ya da Bitlis’li arkadaşlarımız ile keyifli saatler geçirmek için hiç vakit kaybetmeden oda içerisine giriş yapabilirsiniz.

Bitlis ili hakkında kısada olsa genel bir bilgilendirme yaptıktan sonra tanıtım makaleme devam edeceğim.. Bitlis İlinin genel olarak yüzölçümü 6.706 km2 dir. Bu rakama Bitlis İli sınırları içerisinde kalan Van Gölünün 1.876 km2 lik kısmıda dahil edildiği takdirde toplam olarak İlin yüzölçümü 8.582 km2 olmaktadır. Yer yüzü şekilleri olarak Aygır gölü, Arin Gölü, Van Gölü, Sini Dağı, Nemrut Krater gölü, Süphan Dağı, Kırımızıtaş Tepe, Nazik Gölü, Nemrut Dağı, Handağı Tepe, Karataş Tepe olarak bilinen ilimizin ilçeleri ise; Adilcevaz, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki, Tatvan’dır.

Sohbet siteleri içerisinde doyasıya sohbetler edebileceğiniz gibi sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Oyun ve  yarışma odalarımızdaki ödüllü soruları cevaplayarak hem genel kültürünüzü arttırabilir, hemde hediyeler kazanabilirsiniz. Ayrıca site genelinde sohbet ederken müzik dinleyebilir 7/24 canlı yayın yapan Dj arkadaşlarımızdan birbirinize şarkılar armağan edebilirsiniz.

Bitlis ilimiz hakkında genel bilgi almak, oradaki arkadaşlarla tanışmak ve her yaşa hitap eden sohbetler edebileceğiniz bu nezih ortamda hiç bir zaman ücret ödeme gerekliliği olmadığını hatırlatmak isteriz. Çünkü bizler tamamen amme hizmeti yaparak keyifle chat yapabilmenizi sağlıyor ve sizlerden hiçbir karşılık beklemiyoruz. Genel ya da özel sohbetlerinizi arzu ettiğiniz zaman arzu ettiğiniz kişi ya da kişilerle, ister bilgisaylarınızdan web sitelerimiz ile, isterseniz cep telefonlarınızdan mobil sohbet aracılığı ile yapabilir, harika saatleri bizlerle geçirebilirsiniz.

Tüm bunlar icin tek yapmaniz gereken kendinize bir rumuz belirlemek ve sonrasında Sohbete Başla yazılı butonu tıklamak. Haydi sizde hic vakit kaybetmeden aramıza katılın nacizane sohbetlerimize ortak olun..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -