Bedava Sohbet ortamı


Bedava Sohbet ortamı

Bedava Sohbet Ortamı

Sitesine hoşgeldiniz Türkiyenin en iyi Sohbet Sitesinden vede
Bedava Sohbet Ortamından bahsetmek isterim.

Bedava Sohbet Insanların kalplerine kilit vurulan bir çagda, kilitli kalplerde vicdan arayişindayiz,, sokakta , markette , metrobuste, üst geçitte ve alt geçitte insanin yaşadıği her yerde bir kayıtsızlık bir boşvermişlik, bir vurdumduymazlik, sohbet sitemizdeki sevdiğim bir arkadaşın anlatmis olduğu bir olaydan bahsetmek istiyorum.

Bedava Sohbet

Hastahaneden çiktım diyor, bir işi için ara sokağa yönelmiş ve karanlik birazda ıssız bir mahalleye benziyor diyo, orda bir adam eşini sokak ortasında vicdansizca dövüyor ve bundan da öte insanlar yanindan hiç yoklarmış gibi gelip geçiyor diyor, ben mudahale ettim ama etmeme karşı, bayan bana karşı gelerek o benim kocam döverde severde dedi diyor, güler misin ağlar misin dedi.. ben ona Erkan (sunucudaki nickiyle ErkanS ) dedim, onu orda bıraksan için rahat eder miydi ? ki sağolsun vicdanen sorumluluk sahibi olduğu için ‘asla’ dedi.. evet bunlari anlattim çünkü insanlığın ölmediğini,sen yaşiyorsan insanliğinda yaşadigini parantez açmak istedim ve birbirimize ihtiyacimiz olduğu dertleşecek bir arkadaşa ihtiyaç olduğunu bedava sohbet Ortamı sitemize gelerek bu ihtiyaclarimizi gidebileceğimizi söylüyorum
Buna mukabil Cahit Zarifoğlu’nun deyimiyle “ve giderek tüm gençleri saran bir gırgır furyası, bir gevezelik, bir seviyesizlik..” kalp yetmezliği sorunu çekiyoruz milletçe insanligimizin zihinsel ölümü de kalp yetmezligimizden olsa gerek demem o ki; sevemiyoruz oysa sevsek herşey cok güzel olacak, sevmeyi öğütleyen değil sevdiren Sohbet sitesine gelin

Dini Sohbet Ortamı

Etrafınıza bir bakın, okulunuza, parklara, bahçelere, binalara, sokaklara, caddelere dönünde bir bakın, çiçeklerin uyumu haricinde bir uyum görüyormusunuz etrafinizda, İste bizler çiçek uyumundan katbekat büyük olan bir iş için bu chat sitesindeyiz, insanların uyumu. Rengiyle diliyle ve deseniyle farkli bile olsa bir ümmet nimetine erişmiş insanlarin uyumu. Çağrımız birlik çağrısıdır bu yazıya hep beraber göz, kulak vererek Insanlığımiz için neler yapabilirizi konuşmaya davetlisiniz.
Bir arkadaşım derdi ki; Her insan Hayalinin peşinden yürümelidir, fakat bir Müslüman hayalinin peşinden koşmalıdır. Bizler Elhamdülillah müslüman insanlarız ve bir müslümanin derdi Islami rahat yaşamak ve yaşanmasi için çevresine ulaşmaktır, Türkiye’nin her yerinden chat sitemize gelen ve sohbet kanallarimizda islam kanallarimizda muhabbet eden insanlarımıza ulaşarak, şevkinizi arttirmaya ne dersiniz?

Bedava Chat Sitesi

Türkiyenin her ilinden ilçesinden bulunan kullanıcılarımızla
burada sizleri bekliyoruz ve Kaliteli sohbet ortamı Olan sitemizde türkiyenin her ilindeki
bulunan kullanıcılarımızla sizleri agırlamakdan mutluluk duyarız kim bilir yeni dostluklara yeni arkadaşlıklara
belkide yeni aşklarla karşılaşıcaksınız kim bile bilirki ve istediginiz yerden 7/24 Sohbet Sitemizde sizleri bekliyoruz dilerseniz cep telefonundan dilerseniz tabletlerinizden bilgisayarlarınızdan giriş yapabilirsiniz Kaliteli Chat Sitemize sizleride bekliyoruz.

bedava Sohbet ortamı

bedava Sohbet ortamı


Sizlerden ufak bi ricam olabilirmi Bedava Sohbet ortamı makalemizin altina yorumlarınızı yazarmisiniz? bizler için bunlar çok önemlidir adminler tarafından incelenip sitemizde yayinlanıcaktır sizlerede Keyifli sohbet Diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -