Aydın Sohbet


Aydın Sohbet

                   Aydın Sohbet

İyi günler sevgili kullanıcılarımız diyerek Türkiyenin bu güzüde ili Aydın Sohbet Odalarımızı siz değerli Aydınlı hemşerilerimiz için aktif ettik. Bu güzide ilimizin tatil yeri olduğunu bir defa daha hatırlatırız. Tarım olarak İncir, Pamuk, Zeytin, Saf pamuk, Çiğil pamuk, Arpa, Buğday, Patates, Tütün, Ayçiçeği, Susam, Mısır gibi tarım işçilikleri yapılmaktadır. Mutfak olarakta çok zengindir bu ilimiz bazı meşhur yemekleri şunlardır;

Havuç Çorbası, Pirincli Tavuk Corbasi, Patates çorbası,Aydın Sıkması, Teleme Tatlısı, Sütlü Yemiş, Aydın çemeni, Yumurtalı Pazı Kavurması, Kırlı patlıcan kızartma, Pazı otu kavurması, Yuvarlama, Semizotu yemeği, Arapaşı, Etli Kereviz, Alca Pilav, Kedirgen kavurması (Tilki Kuyruğu), Kalburabastı, Domates çorbası, Etli Enginar Yaprağı, Koruk ekşili bamya, Yemiş tatlısı, Zerde, Avukma, Kabak tatlısı, Kabak kavurma, Ebegümeci kavurma, Mantar kavurma, Kulak Çorbası, Aydın Güveci gibi tadmanız gereken lezzetlerdir.

Sohbet Siteleri deyince eskilere göre ilginin azaldığını düşünebilirsiniz. Artan kişisel sosyal hesaplar bu tür platformları yavaşlattığının farkındayız. Fakat kişisel sosyal ağlarımızda gerek aile çevremiz gerekse arkadaş çevrelerimizden dolayı rahatça hareket edememekteyiz. İşte tamda bu noktada bu tür platformlar bir adım öne çıkmaktadır. Siz istemedikten sonra kimseler size ulaşamıycağınızı bilmenizi isteriz.

Türkiye Chat platformu olarak bu güzide ilimiz Aydını unutmak yanlış olurdu. Bizde üzerimize düşeni yaptık sizleride aramızda görmek isteriz. Sohbetleyiz.com ailesi olarak güvenlik düzeyini en üst seviyede tutarak sizlere nezih bir ortam sunmak için gece gündüz çalışmaktayız. Bu konuda sizlerde üzerinize düşeni yaparak Seviyenizi ve duruşunuzdan kalitenizden asla taviz vermemenizi öneririz.

                                         Mobil Sohbet

Sürekli gelişen ve teknoloji artık Android cihazınızdan cep telefonunuzdan Mobil Sohbet‘e katılmanızı artık kolaylaştırmıştır. Üstelik Android cihazınıza hiç bir uygulama yüklemeden cihazınızda bir alan kaplamadan GOOGLE tarayıcınızda bedava tamaman ücretsiz sohbet ortamımıza katılabilirsiniz. Gönül rahatlığı ile Kaliteli Sohbetçi guruplarımıza katılabilir ve ortamıza yabancılık çekmezsiniz.

Sizlerde Sohbetleyiz.com platformumuza katılmak için GOOGLE tayıcınıza Aydın Sohbet yazarak bizlere katılabilirsiniz. Nick kaydınızı kolayca kayıtlıyabilir, dilerseniz nick kaydı dahil oluşturmadan direk giriş sağlıyabilirisiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız Saygılarımızla….

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -