Antalya Sohbet


Antalya Sohbet

                       Antalya Sohbet

İyi akşamlar sevgili kullanıcılarımız diyerek Antalya Sohbet Odalarımızı Türkiyenin güzide şehri Antalyalı hemşerilerimiz için aktif ettik. Antalyanın saymakla bitiremediğimiz bir çok güzellik ve mutfak kültürüyle meşhurdur. Kabak Çiçek dolması, Patlican reçeli, Börülce salatası, Nohutlu hibeş, Kabak çintmesi, Palize, Taratorlu piyaz, Toros salatası gibi mutfağı zengin bir ilimizdir.

Alanya Kalesi, Alara Kalesi, Kızıl Kule, Yivli Minare Camii, Ahi Yusuf Mescidi, Bali Bey Camii, Korkut Camii, Mehmed Paşa Camii, Emir Bedreddin Camii, Müsellim Camii, Murad Paşa Camii, Ömer Paşa Camii, Kale Camii, Karatay Medresesi, Ulu Cami Medresesi, Atabey Armağan Medresesi, Emir Sinaneddin Medresesi, Şadırvanlı Medrese, Evdir Han, Alara Han, Kırkgöz Han, Şaropsa Han, Deniz Feneri.

Tekelioğlu   Kütüphanesi, Bedesten, Selçuklu Tersanesi, Kara İn, Perge, Aspendos (Belkıs), Hadrianus Kapısı, Altınkaya, Sillion Harabeleri, Elge (Zerk) Harabeleri, Termessos, Anvi Harabeleri, Hıdırlık Kulesi, Demre (Myra), Bağyaka (Limira), Kınık (Ksantos), Demre İçmesi, Korkuteli İçmesi, Sarı Su İçmesi, Sınat Deresi Kaplıcası, Damlataş Mağarası, Antalya Mağarası, Düdencik Mağarası, Yoldağı Mağarası, Yanartaş (Meşale) “Çıralı”, Alanya Müzesi gezip görülmesi gereken yerleridir.

Türkiye Chat platformumuzda Antalyalı hemşerilerimizi görmek amacı ile açtığımız odamızda kaliteli sohbetçilerimizden oluşan guruplarımıza katılmanızı öneririz. Gün içersinde gerek iş sitresiniz olsun gerekse hayat şartlarının zorlukları olsun oldukça bunaltmaktadır. Türkiyenin her yerinden katılan sohbetçilerimizle tanışabilir kendinize dost, arkadaş hatta hayat arkadaşı bile edinebilirsiniz.

                                         Mobil Sohbet

Evde, işte, yolda, tatilde nerede olursanız olun, Mobil Sohbet‘e cep telefonunuzun çektiği bütün her yerde kolayca katılabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve sürekli yenilenen internet sayesinde Android cihazlarınıza hiç bir program yüklemeden cihazınızı kasmadan katılabilirsiniz. Yapmanız gereken Android cihazınızın tarayıcısını açıp Sohbetleyiz.com yazaral platformumuza kolayca giriş sağlıyabilirsiniz.

Sohbet Siteleri deyince içersinde sadece Sohbetle kısıtlı kalmıyoruz. Oyun, kelime, yarişma gibi odalarımızda yarışabilir ve ücetsiz oyun odalarımızdan faydalanabilirsiniz. İslam odalarımızda dini bilgilerinizi geliştirebilir, Dini sohbetlerinizi yapabilirsiniz. 7/24 son çıkan şarkılar türkülerle radyo hizmetinizdedir. Bir birinden kaliteli dj arkadaşlarımız sayesinde sevdiklerinize, arkadaşlarınıza şarkılar armağan edebilir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

Sohbetleyiz.com platformumuza giriş yapmak için GOOGLE tarayıcınıza Antalya Sohbet yazmanız yeterlidir ve ücretsiz bedava sohbetin tadını çıkartabilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -