Ankara Sohbet


Ankara Sohbet

                         Ankara Sohbet

İyi akşamlar sevgili arkadaşlar diyerek Ankara Sohbet başlığımız adı altında vatanımızın başkenti olan Ankaralı hemşerilerimizide görmek isteriz. Ankaranın mutfağı oldukça boldur ve en meşhur yemekleri Şöyledir. Papara, Tiritli Köfte, Efelek Dolması, Omaç,  Carcıran, Altüst böreği, Şırdan Dolması, Mucirim Köftesi,Mıhlama gibi zengin bir mutfak kültürüne sahiptir.

Saymakla bitiremiyceğimiz Ankara Türkiye’nin başkenti, kurtuluş ve bağımsızlığının sembolüdür. Manevi değeri paha biçilemez olan Anıt Kabir’i de bünyesinde barındırır. Türkiye’de ikinci büyük şehir olan Ankara’nın ilk adı ise Agora’dır. Gece Anıtkabir’in büyüsü ve Ankara Kalesinin ihtişamı doyulmaz bir görsel şölene dönüşür. Ovaları ve bağları ile de ünlü olan Ankara’da gece hayatı’da vazgeçilmezlerin arasındadır.

Muzik ve oyun havalarında kendini aşmış ve oyun havası kültürünü Türkiyenin yaymıştır. Ankara Kalesi, Kalecik Kalesi, Akköprü, Suluhan, Çengel Han, Zağfiran (Safran) Hanı, Eski Hamam, Karacabey Hamamı, Roma Hamamı, Güvenlik Anıtı, Mimar Sinan Anıtı, Mithat Paşa Anıtı, Ulus Cumhuriyet Anıtı, Zafer Anıtı, Ankara Kale İçi Evleri, Beypazarı Evleri, Ağaç Ayak Camii, Ahi Elvan Camii, Ahi Yakup Camii, Kocatepe Camii gibi bir çok tarihi yerlere sahip ve gezilmesi gereken tarih kokan başkentimizdir.

Kişisel ve sosyal ağların artmasından dolayı Sohbet Siteleri’ne olan ilgi azalmıştır. Fakat kişisel sosyal hesaplarımızda gerek aile çevresi gerekse arkadaş çevresinden dolayı rahatça ve özgürce hareket edememekteyiz. Biz bunu göz önünde bulundurarak bu tür Sohbet platformlarında siz istemedikten sonra kimse size ulaşamaz. Siz platformdan çıkış yaptıktan sonra tüm sohbetiniz orda kalmaktadır. Sohbetleyiz.com ailesi güvenliği üst seviyede tutmakla birlikte sizlere nezih bir ortam sunmak için gece gündüz çalışmaktayız.

                                   Mobil Sohbet

Sürekli gelişen ve ilerleyen teknoloji sayasinde hiç bir uygulama yüklemeden Andorid cihazızınız tarayıcısına Mobil Sohbet yazarak girebilirsiniz. Android cihazınıda hiç bi yer kaplamadan ve tamamen ücretsiz bir şekilde işte, yolda tatilde kısaca cep telefonunuzdan giriş sağlıyabilirsiniz. Oyun, kelime, yarışma gibi odalarımızda genel kültürünüz geliştirebilir İslam odamızda dini sohbetlerinizi yapabilirsiniz.

Sohbetleyiz.com platformumuza ücretsiz giriş yapmak için GOOGLE tarayıcınıza Ankara Sohbet yazarak kolayca bağlanabilirsiniz. Nick kaydınızı ücretsiz oluşturabilir dilerseniz kayıt bile yapmadan direk girebilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

1 Yorum

  1. Ayse

    26 Ocak 2018 at 18:52

    Girdim cok begendim ve halende gieye devam ediyorum cok gizel bir sohbet yeri bekleriz herkesi 🙂

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -