Adana Sohbet


Adana Sohbet

                             Adana Sohbet

İyi akşamlar sevgili kullanıcılar diyerek bugün sizlere Akdenizin incisi Adana Sohbet odamızı sizler için aktif ederek sizleride platformumuza bekleriz. Adana Seyhan nehrinin her iki yakasında kurulmuş, Akdeniz de yaklaşık olarak 160 km. kıyısı bulunan, nüfus büyüklüğü açısından Türkiye’nin 4. ilidir. Adana, kuzeyden Kayseri, kuzey batıdan Niğde, batıdan İçel, doğudan Kahramanmaraş ve Osmaniye, güneybatıdan Hatay il sınırları ile çevrilidir.Adana’da coğrafi yapıya uygun olarak dağlık ve ovalık kesimde iklim değişiklik göstermektedir. Ovalık alanın iklim yapısı Akdeniz iklimidir. Yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlıdır. Dağlık alanlarda ise kara iklimi hakimdir ve kışın yağışlar kar şeklindedir.

Oldukca çılgın insanlarla dolu olan Adana aslında sıcak kanlı insanlardan oluşmaktadır. Fakat çok karışık bir yerdir. Adanadan çok sayıda ünlüler bulunmaktadır.Ferdi Tayfur, Murat Göğebakan, Yaşar Kemal,  Ali Özgentürk, Hasan Şaş, Bedri Baykam, Murat Kekilli, Bayhan, Caner, Orhan Kemal, Kasım Gülek, Haluk Levent, Fatih Terim, Aytaç Arman, Nebil Özgentürk, Karacaoğlan, Yılmaz Güney, Feridun Düzağaç, Muzaffer İzgü, Atilla Taş, Ayşe Hatun Önal, Şener Şen, Erol Büyükburç, Müslüm Gürses,  Demir Karahan, Ayşe Arman, Savaş Ay, Yeliz Yeşilmen,  Settar Tanrıöven, Menderes Samancılar, Kakkı Bulut gibi oldukça ünlü isimler çıkmıştır.

Mutfağıda oldukça zengin olan Adana Kebabıyla oldukça meşhurdur. Yüksük Çorbası, Analı Kızlı Çorbası, Hamiş, Karakuş,  Muhlata, Karsambaç, Bici Bici, Aşlama, Şırdan gibi lezzetleriyle meşhurdur. Siz değerli kullanıcılarımız için Sohbetleyiz.com ailesi olarak sizler için araştırdık sizlere faydalı olabildiysek adanayı tanıtabildiysek ne mutlu bizlere…..

Sohbet Siteleri arasında bizde hizmetimize Adana Sohbet Odamızı aktif ederek sizlerin beğenisine ve Sohbetinize sunuyoruz. Türkiye’nin hatta dünyanın bütün her yerinden insanlarla tanışıp arkadaş, dost hatta hayatınızın aşkını kazanabilirsiniz. Farklı insanlarla farklı kültürlerle tanışıp real hayatınızda insanları daha kolay tanıma çözme deneyiminizi artırırsınız. Türkiye’nin farklı şehirlerinden farklı örf ve adetler hakkında bilgi paylaşımı yaparak uzun yıllar sürecek dostluklar kazanabilirsiniz.

Sohbet platformumuza mobilinizden tabletinizden leptopunuzdan kolayca hiç bir program yüklemeden cihazınızı kasmadan kolayca bağlanabilirsiniz. Yapmanız gereken Google tarayıcınıza  Adana Sohbet yazarak Sohbetleyiz.com Sohbet platformumuza katılarak sohbete bağlan butonuna tıklamanız yeterlidir. Ücretsiz bir şekilde nickinizi kayıt ederek keyifli bir Sohbet yapmaya başlıyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -