Yalnız Kalmayın


Yalnız Kalmayın

Yalnız Kalmayın

Canınız mı sıkıldı? Yalnız Kalmayın ve kafanıza göre olacak insanların bir yerlerde durduğuna inanın. Muhabbet mi istiyorsunuz, konuşmanız mı lazım, dertleşecek  birileri mi yok? Tam da aradığınız yer burası. Müzik, arkadaşlık, dostluk, aşk ve sevgi.. Burası mobil sohbet sitesi.

İşte hepsi burada. Bizim de dertlerimiz oluyor her zaman. Konuşacak birilerini arıyoruz elbette. Bulamadığımız zaman değil, aslında her zaman bir adresimiz olmalı diyoruz hep. Canımız sıkılırken ve daralırken hep kaçacak yer ararız. Dışarı çıkmak işimize gelmez bazen. Reel hayat bunaltır, daraltır, üzer. İşte tam bu anlarda sitemiz herkesin imdadına yetişen hızır gibidir.

Ortaya birisi bir söz atar.. Mesela aşktan bahseder veya spordan veya siyasetten. Herkesin kendince bir tuttuğu takımı vardır veya gönülden desteklediği bir derneği veya siyasi bir sevgisi. Her insan bir şeyleri hayatının içine alır ve bunların doğru olan taraflarını savunarak hayatına devam eder. Aslında bu hayatın bir rengidir. Olmazsa olmazdır onun için. Belirli çizgiler korunarak ve düzgün bir konuşma üslubuyla yapılan tartışmalar her zaman dikkat çeker ve saygıyla karşılanır.

Sohbetin Gücü

Yalnızlık Bir Kader Değil

Kesinlikle de olmamalı. Yalnız kalmayın diyoruz çünkü tek kalmak çok sarsar. Yalan bırakır insanı. Kendinizi elbette dinleyin arada. Ama çok abartmayın bunu.  İnsan garip sesler duymaya başlayınca tehlike daha da artarak devam eder.

İnsanların anlaşabildiği en güzel yöntemdir konuşmak. Katı bir üslup ve sert ifadeler kullanmamaya özen göstermeliyiz. Kimse yalnızlığa kader diyerek boyun eğmemeli ve kader diyerek kabullenmemeli. Her insanın kalabalık bir şeyleri olmalı şu hayatta. Kimisinin kalabalık bir ailesi, kimisinin arkadaş çevresi, kimisinin odasındaki eşyaları.. Yani bir şeyler mutlaka olmalı hayatımızda.

Sevemediğimiz hayatın öyle derinden  sarstığı anlara  şahit oluruz ki, öyle değil mi?  Bazen çok sevdiklerimizi dönülmez bir karalık yola uğurlarken bile yalnız kaldığımızı aslında görmekten korkarız. O korkularla yaşamak çok ağır gelir hepimize.

İşte bu bir kaç örnek bile bizi ürkütmeye yeter de artar bile. Samimi olamadığımız ve samimiyet kuramadığımız her korkulu yaklaşımlarımızı derinlere inerek sorgulamalıyız. İşte bu soruların cevabı da sitemizde.. Asla yalnız kalmayın.

Yazar : SubaT

12.02.2020

sohbet sitesi

11 Yorumlar

 1. SubaT

  12 Şubat 2020 at 21:11

  Yalnız kalmak kader değil. Yalnız kalmayın. Aramıza katılın hadi.
  https://Www.SohbetLeyiz.CoM

  Cevapla
 2. Hakan

  12 Şubat 2020 at 22:02

  Elinize saglik

  Cevapla
 3. LoDoS

  12 Şubat 2020 at 22:33

  Tum dostlarimizi Bekleriz Sizde Bize Katılın Emeklerinize Saqlk

  Cevapla
 4. LiLya

  12 Şubat 2020 at 22:33

  Sohbetler arkadaşlıklar dostlukların müziğin en güzel adresi burasi 😘

  Cevapla
 5. BaHaR

  12 Şubat 2020 at 22:36

  Yalnızlık benim kader arkadaşım. Seviyorum arkadaşımı, çok sadık, bana hiç ihanet etmiyor. Ama siz yalnızlıkla muhatap olmak istemiyorsanız adresiniz sohbetleyiz.com olsun.

  Cevapla
 6. Emos

  12 Şubat 2020 at 22:41

  Eylence sohbet hersey burda hepinizi bekleriz cıkın cıkın gelin ;))

  Cevapla
 7. KaLpSiz

  12 Şubat 2020 at 22:41

  Sende yanliz kalma gel katil bizim sohbetimize http://www.sohbetleyiz.com

  Cevapla
 8. EsKiSeHiRLi

  13 Şubat 2020 at 02:19

  En guzel sohbetler burda herkeze tavsiye ederim

  Cevapla
 9. BuRaK

  13 Şubat 2020 at 02:20

  Hersey cok guzel emeginize saglik

  Cevapla
 10. Altes

  13 Şubat 2020 at 02:24

  Gusel radyo yayinlari ve muhtesem sohbet ortami yaratmissiniz tebrik ederim

  Cevapla
 11. NeFeR

  13 Şubat 2020 at 02:25

  Basarilar dilerim

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -