Konya Sohbet, Konya Chat Odaları


Konya Sohbet, Konya Chat Odaları

Özellikle dini sohbet adı altında sohbet gerçekleştirmek isteyen Konyalılar, bu noktada birçok site araştırmaktadır. Kullanıcılarımız arasında yer alan Konyalı kişiler, sitemizi bulduktan sonra çok teşekkür etmişlerdir. Bu noktada Sohbetleyiz.com’un her şehire ve her kişi ulaştığını söylemek mümkün. Dini sohbet gibi birçok sohbet kategorisinde hizmet veren sitemiz, her kategoride seviyeli sohbet için çabalamaktadır. Bu noktada Konya sohbet ve Konya chat odaları da sizlerle paylaşılmaktadır.

Konya Sohbet

Konya il sınırları oldukça büyük olduğu için birçok semt ve ilçe bulunmaktadır. Ahmet dede sohbet odaları, Ak çeşme sohbet odası, Araplar chat, Alaeddin tepesi sohbet odaları gibi birçok farklı sohbet odası bulunmaktadır. Bu noktada uzak semtlerde yer alan kişiler, sohbet etme imkanı bulabilmektedir. Hizmet verdiğimiz semtler bu semtler ile sınırlı kalmamaktadır. Ayna chat odası, Arapoğlu makası chat, Beşyol sohbet odaları, Cıvıloğlu canlı sohbet gibi birçok odamız bulunmaktadır. Konya ilinde yaşayanlar, bu sohbet odaları sayesinde hem dini sohbet gerçekleştirebilmekte ve hem de arkadaş bulabilmektedirler.

konya-chat

konya-chat

Konya Chat

Odalarımızda seviyeli sohbetin hakim olduğunu söylemiştik. Bu da oda yöneticilerimiz sayesinde gerçekleşmektedir. Yöneticilerimiz, 7/24 odaları kontrol etmekte ve uygunsuz davranış sergileyenleri siteden uzaklaştırmaktadır. Bu noktada size rahatsız eden herhangi bir kişiyi, yöneticiye bildirebilir ve ceza almasını sağlayabilirsiniz. Aynı zaman istediğiniz kişiyi engelleyebilirsiniz. Engellediğiniz kişi, size mesaj gönderemez ve iletişim kuramaz. Bu anlamda istediğiniz kişi ile de özel sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Özel sohbet etmek için kişinin kullanıcı adına sağ tıklamanız yeterli olacaktır.

Üyeliksiz canlı sohbet için ana sayfayı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Ana sayfada kullanıcı adı ve şifre belirleyerek sohbete dahil olabilirsiniz. Her odada yer alan radyo sayesinde hem sohbet eder hem de şarkı dinlemenin keyfine varırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -