Harun Kolçak Ağlat Beni Şarkı Sözleri


Harun Kolçak Ağlat Beni Şarkı Sözleri

Harun Kolçak Ağlat Beni Şarkı Sözleri

Chat Sohbet Odaları sitesi sizleri bekliyoruz, bugün güzel bir şarkı sözü yazmak istedim, harun kolçak ağlat beni.

Seviyeli Sohbet Odaları sitesi tamamen sizlere aittir bizler en iyi şekilde chat sohbet odaları sitesini sizler için var ettik ve sizleri burada beklemekteyiz, Türkiye’nin en iyi şekilde sohbet sitesi olan www.sohbetleyiz.com sitesi sizler için açıktır bugün Rahmetli olan Harun Kolçak Ağlat beni En çok tutulan bir şarkısını sizler için yayınlamak istedim ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah, Son zamanlarda bilmem neden dinliyorum ama çok seviyorum bu Parçayı.

Harun Kolçak Ağlat Beni


Sanmaki ben bilmiyorum Oyunun kurallarını Ama tercih etmiyorum denedim hiç tat almadım olana kadar bekliyorum Gururdan Sevgi ölürmü? Yağmursuz Çicek büyürmü bir kaç cümle son bir bakış bilinmez maceralara gidiyosun can evinden, Ağlat beni Sanada bu Yakışır,, İnsan bu Elbet Bunada Alışır, Bela oldun zaten başıma, Git Gidişin benim kurtuluşumdur Ağlat beni Sanada bu yakıŞırrr, insan bu Elbettt bunada Alışır bela oldun zaten başıma Git gidişin benim kuruluşumdur,,

Gururdan sevgi ölümü? Yağmursuz Çiçek Büyürmü Bir kaç cümle son bir bakış bilinmez maceralara gidiyosun can evimden, Ağlat beni Sana da bu yakışır insan bu Elbet bunada alışır bela oldun zaten başıma, Git gidişin aslında benim kurtuluşumdur..

Harun Kolçak Ağlat Beni Şarkı Sözleri

Harun Kolçak Ağlat Beni Şarkı Sözleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -