Edirne Sohbet


Edirne Sohbet

Edirne Sohbet

Sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar Sizlere Türkiyenin güzel bir ili olan Edirne vede Edirne sohbet Sitesinden bahsetmek istiyorum.

Öncelikle makaleme hoşgeldiniz Edirne SohbetLeyiz farkıyla hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Siz değerli edirneli hemşerilimizi bir arada görme amacı ile açtığımız bu odamızda bir birinden kalite insanlar tanıyabilir, uzun süren dostluklar kazanabilirsiniz. Hatta ki normal yaşantımızda konuşarak açılamadığımız insanlara yazarak açılabilir hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz. Kısaca sizlere Edirne hakkında bilgiler vermeye çalışacağız Öncelikle sizlere başlıca meshur yemeklerini sıralıyalim isterseniz. Acıbadem kurabiyesi, Akıtma, Arnavut ciğeri, aşure, badem ezmesi, ayva reçeli, bakla çorbası, bulgur çorbası, bohça böreği, büryan, bildırcılı patlican, Ciper sarma, Deva-i Misk, dilber dudağı, damat paçası, domatesli umaç çorbası, Edirne tava ciğeri, Edirne dil pastırma, Edirne Köftesi, Etli kapuska, Keşan köftesi, etli marul sarması, Satır köftesi, Revani, Rumeli paçasi gibi et türleri ağırlıklı bir mutfak kültürüne sahiptir.
Trakya Sohbet bölgemizin tarih kokan Edirne ilimizde gezilmesi gereken yerler ise şöle sıralayabiliriz. Mimar Sinan eseri olan Selimiye camii baştadır. Üç Şerefeli cami, eski cami, Sultan II.Beyazıt külliyesi sağlık müzesi, Edirne müzesi, edirne sarayı, Edirne kent müzesi, Edirne büyük sinagogu, Makedonya kulesi, Edirne merkez saray hamamı, Muradiye cami, Saatli medrese, Selimiye arastası, Yemiş kapanı hanı, Tarihi Rüstem paşa Kervan sarayı gibi taih kokan görülmesi gezilmesi gereken yerlerın başında gelmektedir.

Edirne Chat

www.sohbetleyiz.com bedava sohbet sitesine hoşgeldiniz arkadaşlar siz vatandaşlarımızıda burada bekliyoruz

Bedava Sohbet

Odalarımızda takılmak zaman geçirmek tamamen Bedava Sohbet olarak söylebileceğimiz en uygun anlatımdır. Türkiye ‘nin neresinden olursa olsun hatta dünyanın farklı ülkelerinden bile bizlere ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Farklı kültürlere sahip kullanıcılarımızla bilgi alışverişinde bulunabilir, o yöreler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzun süren dostluklar kurabilirsiniz.
Hızla gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde  Mobil Sohbet Ortamı Kaliteli Chat farkıyla siz değerli kullanıcılarımız için ücretsiz bir hale getirilmiştir. ÜStelik hiç bir uygulama yüklemeden Cep telefonunuzu kasmadan Google tarayıcınızdan direk olarak bizlere katılabilirsiniz.
Sohbetin vazgeçilmezi tabiki müziktir. Radyo yayınımız 7/24 hizmet vermektedir. Bir birinden kaliteli dj arkadalarımızın canlı yayın konuğu olabilirsiniz. Sizleride Kaliteli Sohbet Sevdiklerinize ve dostlarınıza şarkılar armağan ederek güzel bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Seviyeli Sohbet prensiplerimizin en başında olduğunu belirterek sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız Kaliteli Chat

Edirne Sohbet

Edirne Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -