Dini Sohbet


Dini Sohbet

Dini Sohbet

Dini sohbet derken asıl amaç dini bütün, Allah korkusu olan kişilerin bir arada dinin emirleri çerçevesinde sohbet etmeleri demektir. Bu tarz sohbetler genelde her sunucuda islam kanalı içerisinde edilmektedir. Ama bizler bunu daha değişik bir şekile getirdik. Bunu sohbet odaları içerisine girdiğiniz an birebir göreceksiniz.

Günümüzde, sohbet chat edebilmek için partner veya dostça arkadaş edinmek daha da zor bir hal aldı. İnsanların birbirlerine güvenerek dürüstçe içlerini dökebilecek en az bir tane değer verdiği arkadaşa ihtiyacı vardır. Diğer bir konu ise, türbana karşı birçok zıt görüş olmasına rağmen, müslüman bir ülkede yaşadığımızın farkında olan bir kesimde vardır. Bu konu üzerine yorum yapmak isteyen arkadaşlarımız Sohbet siteleri giriş bölümünden seviyeli bir şekilde tartışma yapabilir.

Türbanlı Bayan Arkadaş

Bazı erkeklerin kafasında, Dini Sohbet etmek gibi bir düşünce yer etmekte. Bunun nedeni, türbanlı kızların daha ciddi olduklarını düşünmek mi tam olarak o konuda emin değiliz ama fikriniz ve düşünceniz her ne ise emin olun ki size göre bir odayı sunucu içerisinde illaki bulabileceksiniz. Türbanlı bayan arkadaşlarının genelini oluşturduğu odamızda mevcut, en entel kişilerin bir arada olduğu odamızda.. Siz sadece seçiminizi yapıp oda akışındaki sohbete dahil olacaksınız.

Bir bayanın türbanlı olması onun kendi tercihi ve inancıdır. Bunu hiçbir insanın yargılamaya hakkı yoktur. Türbanlı olması o bayanın ahlaklı edepli olması anlamına da gelmemektetir. Dış görünüş ile insanlar hiçbir zaman yargılanmamalıdır. Türbanlı olmak yada olmamak kendi tercihleri olduğu gibi, bayların da hangi tarzda bayanlar ile görüşme isteği de tercih meselesidir. O yüzden yukarıda da belirttiğim gibi kiminle ve ne şekilde sohbet etmek sadece sizin elinizdedir.

Seviyeli sohbet arayan chat severlerin parmakla gösterdiği bir oda olduğumuzu bildiririz. Islami ve dini oyun kanalları ile de büyük sohbet platformu olmayı başardık. Sınırsız sohbet ortamı oluşturduğumuz bu platformda şifre yok, kayıt yok.. Bağlan ve her telden ve tamamen sizin keyfinize göre mevcut olan odalarımızda online olarak canlı sohbet etmeye başlayın.

8 Yorumlar

 1. LoDoS

  18 Aralık 2019 at 00:38

  Emeqıne saqlk kardesm tum dostlarımı bekleriz .

  Cevapla
 2. Hakan

  18 Aralık 2019 at 01:04

  Basarilarinizin devamini diliyorum

  Cevapla
 3. EsKiSeHiRLi

  18 Aralık 2019 at 01:07

  Sohbet icin Doğru Adres Herkezin Gelmesini Tavsiye Ederim emeginize Saglik

  Cevapla
 4. ShekiL

  18 Aralık 2019 at 17:18

  Seviyeli sohbetin adresi burasi sizleri bekleriz

  Cevapla
 5. Empati_CESUR_AŞ

  18 Aralık 2019 at 17:28

  Empati : Eğer sizlerde rahat huzurlu seviyeli bi ortam arıyorsanız.aradiginiz yer burası. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 6. CESUR_AŞ

  18 Aralık 2019 at 17:30

  Harika site harika seviyeli ortam

  Cevapla
 7. Empati_CESUR_AŞK

  18 Aralık 2019 at 17:31

  Empati : Eğer sizlerde rahat huzurlu seviyeli bi ortam arıyorsanız.aradiginiz yer burası. Herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 8. Beşiktaş

  20 Aralık 2019 at 00:29

  Emeğinize sağlık herkesi sunucumuza bekliyoruz..

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet