Amasya Sohbet


Amasya Sohbet

                   Amasya Sohbet

Selamun Aleyküm arkadaşlar diyerek  Amasya Sohbet Odaliarımızda Türkiye’nin en değerli ili Amasyali hemşerilerimizi aramızda görmek isteriz. Türkiye’nin karadeniz bölgesinde yer alan bu ilimiz 7 ilçe 20 belde 349 köy kapsamındadır.Yapılan arkeolojik araştırma ve bulgulara göre Amasya’da ilk yerleşme M.Ö. 5500 yıllarında başlayıp Hitit, Frig, Kimmer,İskit, Lidya, Pers, Hellen, Pontus, Roma, Bizans, Danişmend, Selçuklu, İlhanlı ve Osmanlı dönemlerinde de kesintisiz olarak devam etmiştir.

Amasya’nın Yalıboyu Evleri, Kral Kaya Mezarları, Borabay Gölü, Amasya Kalesi, Amasya Elması, Patlıcan Çullaması, Şıngır Kebabı çok meşhurdur.Günümüzde hem tarihi hem doğal güzellikleri hem de yöresel yemekleriyle ünlüdür. Amasya denildiğinde ilk olarak akla Amasya elması gelir ve yiyenlerin damağında unutulmayacak bir tat bırakır. Amasya’nın neyi meşhur sorusuna verilen ilk cevap, elması oluyor.

Türkiye Chat denildiğinde siz Amasyalı hemşerilerimiz ilk aklına gelmesi gereken Sohbetleyiz.com platformumuz olmalıdır. Sitemizde bulunun oyun, kelime, yarişma gibi odalarımızdan tamamen ücretsiz faydalanabilirsiniz. İslam odalarımızda dini bilgilerinizi geliştirebilir ve dini sohbetlerinizi yapabilirsiniz. Sitemizde güvenliği en üst seviyede tutarak sizlere nezih bir ortam sunmaktayız.

Sohbet Siteleri deyince kişisel sosyal hesapların bu tür platformları geride bıraktığı doğrudur. Fakat gerek aile çevresi gerekse arkadaş çevrelerinden dolayı facebook, instigram gibi hesaplarınızda rahatça hareket edemediğinizden dolayı bu tür platformlar 1 adım öne çıktığını görmekteyiz. Siz istemediğiniz sürece kimseler size ulaşamaz ve siteden çıkış yaptığınızda bütün sohbetiniz orda kalır.

                             Mobil Sohbet

Mobil Sohbet deyince aklınıza ücretli paralı sohbet platformları gelebilir fakat gelişen teknoloji artık ücretsiz sohbete giriş sağlamaktadır. Sürekli yenilenen teknoloji sayesinde Android cihazınıza cep telefonunuza hiç bir uygulama yüklemeden cihazınızı kasmadan katılma seçeneği sunmaktadır. Cep telefonunuzun GOOGLE tarayıcısından direk giriş yapabilirsiniz.

7/24 radyomuzla son çıkan şarkılar türküler sizleri beklemektedir. Bir birinden kaliteli dj arkadaşlarımız sayesinde sevdiklerinize, arkadaşlarınıza ve dostlarınıza şarkılar türküler armağan edebilir kendinize muhteşem bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz.

Sohbetleyiz.com Chat Sitelerimize katılmak için GOOGLE tarayıcınıza Amasya Sohbet yazarak bedava ve kaliteli sohbetçilerimize katılabilirsiniz. Nick kaydınızı ücretsiz bir şekilde oluşturabilir dilerseniz nick kaydı bile yapmadan ücretsiz direk giriş sağlıyabilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.

2 Yorumlar

 1. Adnan

  26 Ocak 2018 at 18:56

  Sohbetleyiz super muhtesem bir sohbet mekani herkes girsin sohbetini muhabbetini etsin tavsiye ederim

  Cevapla
  • Eliff

   26 Ocak 2018 at 18:57

   Adnan bey evet bende girdim super bir yer surekli orda takiliyom suan

   Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sohbet - Sohbet - Sohbet - Sohbet - Mobil Sohbet - Sohbet - Sohbet - Forum -