Yalnızlık ve İnsanlar

Yalnızlık ve İnsanlar

                 Yalnızlık ve İnsanlar nedir Neden insan yalnız hisseder kendini İnsan bazen kendini boşlukta hisseder ve kendini kocaman dünyanın içinde yalnız hisseder. Ailesi arkadaşları sevdikleri olsa da insanlar hep yalnız hisseder.Kaybolmuştur kendine dertlerini anlatacağı ve onları karşısındaki insanın dinleyebileceğini ona destek olacağını hissedeceği yeni insanlar Ararlar.

Yalnızım Bu dünya da Hep

Ararım çaresiz seni

Kaybolmuşum Sanki kocaman sokaklarda

Hep seni sorarım

Hep seni ararım

Ama Sen yoksun yanımda…

Dünyada bir çok insan kendini yalnız ve çaresiz hisseder ve depresyona girerek yaşamları boyunca öyle olduklarını zannederler aslında yanlarında aileleri,sevdikleri,arkadaşları vardır. Farkında olmadan

Sonra bir bakmışsınız ki sevdikleriniz birer biber göçüp gitmiş yanınızdan.Birini seversiniz aşık olursunuz o yanınız da olmadan mutsuz hissedersiniz kendinizi yalnız yapa yalnız hissedersiniz. Ama sadece etrafınıza bakmanız yeterlidir.Hep yanınız da birileri vardır.Ama siz bunun farkında değilsinizdir.Sadece etrafınıza bakıp kendinizi koydunuz kabuğun içinden çıkartmak yeterli yeniden ama yeniden kendinizi sımsıkı hayata bağlamanız ve yeni arkadaşlıklara dostluklara yelken açmanız gerekmektedir.

Sorunlarınızı dertlerinizi Ailenize anlatmanız gerekir ama anlatamazsınız çünkü ne tepki vereceklerini bilemezsiniz O yüzden korkarsınız anlatmaya yada anlattığınız zaman beklemediğiniz bir tepki verirler ve korkarsınız bir daha anlatmaya işte burada devreye girer yalnızlık çünkü sizi dinleyecek kimse yoktur etrafınızda size destek olacak sizleri dinleyecek dertleşecek birilerini ararsınız.

                               Sohbet Odaları

Sohbetleyiz.Com Sohbet Odaları Sizlere arkadaş olacak sizlerin dertlerini dinleyecek sizleri daha sıkı hayata bağlayacak yeni arkadaşlar ve yeni insanlarla tanışma imkanı sunmaktadır.

Sizlerde bizimle beraber sohbet edebilir dertlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.Her il ve ilçeden yada yurt dışından bağlanan arkadaşlarımız ile ücretsiz sohbet edebilirsiniz.

Sohbetleyiz Ailesi Olarak Sizlere Kaliteli bir sohbet Ortamı olarak Hizmet vermektedir.

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri