UMUT

UMUT

                        UMUT; yani ummak, kimine  göre bir bekleyiş kimine göre ise fazla duygusal bir yaklaşım.Şimdi biz anlatmaya çalışalım dilimizin döndüğü kadarıyla, siz de kendinizi umudun hangi tarafında yer alıyorsunuz birlikte görelim.
Umut ; ummaktan doğan bir bekleyiş derler.Ümit de umut edilen varlıktır aslında.Kiminin umutları yaşanmadan bitmiştir. Kimi öldürmüştür umutlarını hayattan bir beklentisi kalmamıştır. Sohbet edecek bir arkadaşı , sırrını paylaşacağı bir sırdaşı yoktur belkide..

                                   Seviyeli Sohbet

Artık sorar olmuştur kendi kendine: ‘ Yetmez mi bu kadarı daha ne istersin benden hayat?Benden daha ne alabilirsin?’ Bu cümleyi kurarken bile yaşadıklarının bir an önce bitmesini ve mutlu olmayı umut eder insan ne kadar umuda inanmasa da. Bazı insanlar da vardır ki  onlar hiç öldürmez umudunu. Umutla eder ki hayat ona acısın, gönlünden geçeni kaderine yazılsın. Belki fazla duygusaldır belki de tam bir hayalperest… Böyle insanlara sinir olabiliriz. Şöyle bir  düşünelim o zaman bizler de öyle  değil miyiz? Farkında bile olmadığımız o kadar umudumuz  var ki….
Sabah kalkıyoruz yeni bir gün yeni umutları da beraberinde getiriyor. ” İnşallah bugün hava güzel olur.”, ”Umarım bugün iş yoğun geçmez.”, ”Belki bir gün beni sevdiğini söyler.”
Bizi sohbet sitelerine iten olay da bu değil mi? Yeni bir arkadaş bulma umudu, bir sevgili, bir sırdaş yada sadece kafa dağıtmak isteği. O yüzden aramalarımız seviyeli sohbet, sohbet odaları, dini sohbet, chat odaları…..
Hepimiz bir şeyler umut edip gelmiyor muyuz sohbet sitelerine?
Sizin ne umut edip geldiğinizi bilmiyoruz ama biz umut ederiz www.sohbetleyiz.com ailesinin bir parçası olursunuz ve seviyeli sohbetin tadına varırsınız…

www.sohbetleyiz.com   ailesi…

 

 

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri