Sohbette Aşk Var

sohbette aşk var

Sohbette Aşk Var diyebilmek için Sohbetleyiz.Com da olmak şart. Mobil chat ve bedava chat yapmak istediğiniz zaman karşınıza çıkan herhangi bir siteye girmeyin. Israrla bizi arayın ve her sohbet kelimesinde karşınıza elbette çıkacağız. Sitemizdeki seviyeli sohbet ortamı hakkında bilgiler vermeye ve kullanıcılarımız hakkında geniş bir bilgiye sahip olmanızı sağlayalım şimdi. Gelin katılın bu muhabbete ve tadını almaya bakın. Haydi bakalım.

Seviyeli Sohbet Etmek

Seviyeli Sohbet Etmek

Sohbette Aşk Var

Sohbette aşk var diyoruz. Nasıl mı? Buyrun..

Sitemizde aşk denilince bir kardeşlik, bir dostluk ve bir duygu yoğunluğu göze çarpar hep.

Mesela sitemizde ErkanS var, tam bir adam. Onunla sohbet etmek bambaşka bir şey. Sitenin sahibi de olur kendisi ama öyle patron edası ile konuşmaz. Ağırbaşlı ve bir o kadar da saygılıdır kullanıcılarına. Arada geyik yaparız, harika anlar yaşarız. Adamın hası, insanın güzel olanı ve sevda adamıdır adeta.

AngeLa var ki onu anlatmaya ne kelimeler yeter ne de cümleler. Tam bir hanımefendi, Avrupa kültürü ile yetişmiş bir bayan. Arada kızar bize, atarlanır o benim ablam derim hep, ama onunla konuşmak ve sohbetiyle tanışmak her insana rahatlık verir. Muhteşem 4’lü diye tabir ettiğimiz grubumuzun başkanı ve yapımcısıdır kendisi:)

GuNeŞ var. Bir aydınlık misali gülüşü ile güneşleri kıskandıracak güzellikte. Aydın ve ileri görüşlü bir bayan. Akıllı ve tam bir İstanbul hanımefendisi. Atarlı muhteşem 3’lü grubunun bir üyesi de o. Bir kardeş bu kadar mı iyi olabilir diyorum kendime bazen. İyi ki varsın GuNeŞ, iyi ki tanımışım seni.

Buraya kadar sitenin kemik kadrosunu tanıttım sizlere, gelelim esas bize hayat veren kullanıcı grubuna.

Sohbet Yapmak

Sohbet Yapmak

Sohbette Aşk Var Ortamında Neler Var?

Sohbette aşk var, arkadaşlık var, dostluk var, var da var..

Sessizce var evet. Çok sessizdir belki ama bir konuşunca denizler kurur, cehennem donar, çöl bile buz keser adeta. O derece dinletir kendini. Atarlı değil ama kararlı konuşur, sıcak sohbeti o kadar ilgi çeker ki anlatamam bunu, Avrupa’nın en güzel şehirlerinden birinde yaşar. Akıllı ve romantik oluşu başka bir güzellik onun için. Bilinmeyen şarkıları ortaya koyup dinletir bize, muhteşem bir djdir kendisi. İyi ki varsın sessizce.

CooL var genellikle o da sessiz ve sakindir ama bazen kitabın ortasından konuşur. Eğlenceli sohbeti takdir edilmiştir her zaman. İyi ki varsın CooL, iyi ki yıllardır tanışıyoruz seninle kardeşim.

Emre var evet. Yıllardır geliyor sanki, düzgün bir insan. Adam gibi adam, sohbeti harikadır. Genellikle Oxm kanalında soru çözer, akıllı ve saygılı bir kardeşim. İyi ki aramızda oldu.

Hilal isimli kullanıcımız var hem de djimiz. Elazığlı, gakkoş kızı. Yüreği 10 numara, kendisi de öyle. Sakin ve esprilidir. Çok konuşmaz ama bir konuşursa herkes durup onu izler, sen de iyi ki varsın Hilal.

aLi var sitede, çok konuşmaz ama öz konuşur. Güzel Sözler yazar bizlere. iyi ki varsın sen de kardeşim diyorum.

Bedel var ki onu anlatmaya alfabe yetmez. O kadar diyelim. İyi ki varsın Bedel.

Sohbet Siteleri Chat

Sohbet Siteleri Chat

Sohbette Aşk Var Dostluk Var

Sohbette aşk var evet. Bakın tanıtım yaptık az da olsa. Neden siz de aramıza katılıp bu güzel tanıtımda yer almayasınız?

Hadi o zaman klavyenizi dostluk ve aşk sitesi Sohbetleyiz.Com için çalıştırın ve bizlerle olmanın keyfini yaşayın ve yaşatın. İyi ki varsınız sizler de.

Saygılarımızla.

Www.Sohbetleyiz.Com

Bedava Sohbet

Bedava Sohbet

 

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri