Sevmenin Bedeli

Sevmenin Bedeli

Sevmenin Bedeli varmıdır? Seviyorsam Sohbetleyiz.com bir çok fedakarlık yapmalıyım. Kimi zaman insan kendinden bile geçer. Peki ya Sevgini karşılığını bulamazsak? İnsanın duygusal anlamda uçurumun kenarına kadar sürükleyebilecek bir nedendir bu. Sevipte kavuşamamak ise tamamen bir trajedidir. Sevdiğin için her şeyden her kişiden fedakarlık yaparsın yeri gelir dostlarından fedakarlık yaparsın. Sevdiğinden asla……

Peki ya bu kadar şey yaparsın sevdiğin için sevdiğin senin için ne yapar? Eğerki sevmiyorsa işin komik yanı kendine açığa çıkartırtır. Kişilik ve kalitesi sağlam insanı seviyorsak en azından duygularıma saygı duymak zorundadır. Peki ya sevgime saygı duymuyorsa onun zaten kendine saygısı olsa sevene saygı duyardı der geçerim.

Seversin, sevdiğinle hayaller kurarsın mutluluktan havalara uçtuğunu düşlersin. Çok güzel kendi kendine eylemlere dalarsın. Eğer ona ulaşamıyorsan karşılık bulamıyorsan kurduğun bütün hayallerin yıkıma ugrar. Hayal kurmanın bile bedelini çok ağır ödersin.

Sevmenin Bedeli ‘ni ödemek budur işte. Kendi kendime soruyorum ve etrafımdaki insanlara soruyorum mutlumusun die her kez mutsuz. Kimseler sevdiklerine kavuşamamış. Kimse mutlu değilse sevdiğine kavuşmamışsa sevilenler nerede?

                                           Sohbet Siteleri

Sohbet Siteleri arasında sizlere sevgi duygu ve dugusallıkları anlatmaya çalıştık. Reel yaşantılarında mutlu olamıyan insanlar genelde sanal ortamları tercih etmektedir. Hızla ilerleyen teknolojiye insanlar kendini çok çabuk kaptırmakla birlikte farklı duygulara yelken açmaktadır. Sohbetleyiz.com farkıyla kaliteli sohbetçilerimizden oluşan ortamımıza katılarak uzun süren dostluklar ve kaliteli arkadaşlıklar kazanabilirsiniz.

Mobil Sohbet eskilerde ücretliydi yada katılması oldukça zordu. Hızla gelişen teknoloji sayesinde platformumuza Cep telefonlarınızın GOOGLE tarayıcısından ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Üstelik hiç biy uygulama yüklemeden telefonunuzu kasmadan bizlere bağlanabilirsiniz.

Sohbetinizi müzik eşlinde yapmanız için radyo yayınımız 7/24 hizmetinizdedir. Bir birindne kaliteli dj arkadaşlarımızın canlı yayınlarına katılabilir, sevdiklerinize şarkılar armağan edebilirsiniz. Oyun, kelime, yarışma, Test, OXM gibi ücretsiz oyun odalarımızdan faydalabilirsiniz. Canınız sıkıldığında bizlere katılarak kafanızı dağıtabilir, bir nebzede olsun sıkıntılarınızdan uzaklaşabilirsiniz.

Dilerseniz nick kaydınızı ücretsiz bir şekilde yapabilir, dilerseniz nick kaydı dahi yapmadan direk platformumuza katılabilirsiniz.  Samimi ve sıcacık  Ücretsiz Sohbet ortamızda sizleride  görmekten mutluluk duyarız.

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri