Kimi Daha Çok Seviyorsun

Cepte Sohbet

Kimi Daha Çok Seviyorsun hani önce konuşmaya başlarsın, Belki bir merhaba, belkide bir selam ile Sohbetleyiz.com sıcak muhabbetiniz başlar. Sonra cümlelerin sonuna konulan anlamsızca gülücükler ile başlar. Sonra karşındakini tanımaya başlarsın ama karşıdakinin anlattığı kadarı ile. Bilemezsin klavyenin başında duran kişinin kim olduğunu yada kişiliğini.

                           Sohbet Siteleri

Sen belkide bütün kalbinle yazarsın, hissederek adam gibi mertçe…  Keşke bu hiseederek yazdıkların karşısındakinde birşeyler hissettirse. Hissetmiyorsa eğer uğraşma , yalvarma , yorma bırak… Ha hissediyor ve karşılık veriyor ise  işte o zaman sev. Limitsizce sev , delice , durmak bilmeksizin sev… Ama kendini mi seveceksin daha  çok onu mu? Gerçekten kendinden vazgeçmeye değecek mi? Ya yanılıyorsan hisselinde? Ya umutsuz bir çamura saplanırsan?

İşet bütün bu sorular karşısında hala sevmekten vazgeçmiyorsan o zaman sev korkma karşılık da bekleme.
İnciltme onu, bir damla gözyaşı için dünyaları karşına al.Kimselere yar etme onu , her zaman yanında  olduğunu bilsin ki sürekli seninle olmak için can atsın. Bütün koşmaları bütün kaçmaları bütün sokakları sana çıksın. Sen onun karanlıkta ışığı ol ki o da senin buzlar içindeki yanan alevin olsun. Kimi daha çok seversin bilinmez ama  gerçekten kalbine karşılık denk gelen kişiyi sev.

 

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri