Kadın Cinayetleri

Kadın Cinayetleri Geçmişten gelen yani İslamiyet ten önce başlayan günümüze kadar gelen bir olaydır.

                        Kadın Cinayetleri Geçmişten gelen yani İslamiyet ten önce başlayan günümüze kadar gelen bir olaydır.Tarih de İslam öncesi kız doğanlar diri diri toprağa gömülmekte idi şimdi ise kadınlar sokak ortasında öldürülüyor ve yada  Şiddete maruz kalıyorlar.Kadınlar Hepimizin bildiği gibi Cenneti ayaklarında barındıran Varlıklardır.Özellikle anne olanlar bizi doğurup büyüten bize emek veren bizler için gerektiğinde uykusuz kalan yaramazlık yaptığımız da bize kızmayan doğruyu gösterip bize destek olan insanlardır.Ama her şey den önce bir kadındır.Bizler kadınlara saygı duymazsak onlara eziyet edersek ve sokak ortasında yada evde şiddet edersek bu bizlere ne kazandırabilir ? Kadınlar Sadece doğuran her istediğin de bizlerin her istediğini yapan varlıklar mıdır ?

Kadını Geçmişte bir mal olarak gören ve bunu başlık parası altında her türlü Şiddet ve Cinsel istismara uğradığında Töre Cinayeti olarak gösteren ve onları acımasızca öldüren Zihniyetler tarih boyunca hep olmuştur…

“Hiç bir zaman kadın bir mal değildir ve alınıp satılamaz.”

Şimdi gelinlik çağı bile 13 – 14 yaşına düşmüşten onları güçsüz bir varlık olarak görmek bizlere hiç bir şey kazandırmamaktadır. Kadınlar hiç bir zaman öldürülmeyi yada tecavüz edilmeyi hak etmiyorlar. Onlara biz erkekler Güçlüyüz biz ne dersek onları yapmak zorundasınız da diyemezsiniz.

” Kadının Karnından Sıpayı Sırtından Sopayı Eksik Etmeyeceksin “ Böyle bir ata sözü ile Cağ dışı bir kavram kuran bir insan topluğu kaybetmeye mahkumdur.

” At,Silah,Avrat “ Bu kelime de çağ dışı insanların kullana bileceği bir kavramdır. Son günler de kadın cinayetleri çok  sık yaşanmaya başladı.Her gün bir kadın bu cinayetlere kurban gidiyor  ve sokak ortasında yada evinde ölü bulunuyor Sizce böyle bir olay karşısında insanlar sesiz kalabilir mi  ?

Maleseft İnsanlar artık sesiz kalmamalı erkek kadınları güçsüz görüp onlara kötü davranmamalı onları hor görüp onları yok saymamalı çünkü onlar bizim için değerliler.

Her Şey den önce erkek hiç bir zaman güçlü değildir. Kadınlara Tarih de İlk Seçme ve Seçilme Hakkını veren Anayasa bu düzende kadınlarında var olduğunu kanıtlayan en güzel kanıttır.Kadınlar bizim için en önemli varlıklardır.Başınız sıkıştığın da annenize yada babanıza soru sorduğunuz da yada yardım istediğiniz de size gerekir se elindeki tüm imkanları sunacak varlıklardır. Onlar bizim için canını vermeye bile hazırlar…

Kadın Cinayetlerine Son Hiç bir kadın Şiddet yada Ölümü hak etmiyor.Hani bir laf vardır.Elin yumruğunu yemeyen kendi yumruğunu balyoz sanarmış ya işte bizim işimiz de buna benziyor. Son günler de bir de Çocuk cinayetleri ve tecavüz olayları da meydana gelmektedir. Bunlar ülkemizin ve bizim kanayan yaralarımız dır. Çocuklara Cinsel İstismarda bulunan onlara Şiddet uygulayan onları canice öldüren insanlar maleseft hala aramız da dolaşmaktadırlar.Artık bunlara Dur demenin zamanı da sizce gelme dimi ? Bizce Evet Artık bunlara son vermenin zamanı Adaletin tam anlamı ile uygulanması Hiç bir ana yasadan yararlanmaları onlara canice davrananların gerektiği en yüksek cezanın verilmesini ve bu konuda hiç bir indirim yapılmadan cezalandırılmasını istiyoruz.

Yeni Çıkan bir anayasa da Şu Şekilde  bir kavram bulunmaktadır . Çocuklar artık tecavüzcüsü ile evlendirilecek ve tecavüzcü aftan yararlanarak dışarı da serbestçe gezebilecek diye bir önerge bile sunulmuştu. Sizce bu ne kadar Doğru !!! Bizce Hiç bir şekilde doğru değildir çünkü insanlar artık bilinçlenmeli bu davranışların doğru olmadığını kabul etmelidir ve son bulmalıdır.

Sohbetleyiz Ailesi olarak kadın Cinayetlerine Hayır Diyoruz ve Artık kadınlarımız Ölmesin yada Tecavüz edilmesin…

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri