Edirne Sohbet

Edirne Sohbet

Edirne Sohbet Odalarımız Sohbetleyiz.com farkıyla hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Siz değerli edirneli hemşerilimizi bir arada görme amacı ile açtığımız bu odamızda bid birinden kalite insanlar tanıyabilir, uzun süren dostluklar kazanabilirsiniz. Hatta ki normal yaşantımızda konuşarak açılamadığımız insanlara yazarak açılabilir hayat arkadaşınızı bulabilirsiniz. Kısaca sizlere Edirne hakkında bilgiler vermeye çalışacağız.

Öncelikle sizlere başlıca meshur yemeklerini sıralıyalim isterseniz. Acıbadem kurabiyesi, Akıtma, Arnavut ciğeri, aşure, badem ezmesi, ayva reçeli, bakla çorbası, bulgur çorbası, bohça böreği, büryan, bildırcılı patlican, Ciper sarma, Deva-i Misk, dilber dudağı, damat paçası, domatesli umaç çorbası, Edirne tava ciğeri, Edirne dil pastırma, Edirne Köftesi, Etli kapuska, Keşan köftesi, etli marul sarması, Satır köftesi, Revani, Rumeli paçasi gibi et türleri ağırlıklı bir mutfak kültürüne sahiptir.

Trakya bölgemizin tarih kokan Edirne ilimizde gezilmesi gereken yerler ise şöle sıralayabiliriz. Mimar Sinan eseri olan Selimiye camii baştadır. Üç Şerefeli cami, eski cami, Sultan II.Beyazıt külliyesi sağlık müzesi, Edirne müzesi, edirne sarayı, Edirne kent müzesi, Edirne büyük sinagogu, Makedonya kulesi, Edirne merkez saray hamamı, Muradiye cami, Saatli medrese, Selimiye arastası, Yemiş kapanı hanı, Tarihi Rüstem paşa Kervan sarayı gibi taih kokan görülmesi gezilmesi gereken yerlerın başında gelmektedir.

                                            Bedava Sohbet

Edirne Sohbet Odalarımızda takılmak zaman geçirmek tamamen Bedava Sohbet olarak söylebileceğimiz en uygun anlatımdır. Türkiye ‘nin neresinden olursa olsun hatta dünyanın farklı ülkelerinden bile bizlere ücretsiz bir şekilde katılabilirsiniz. Farklı kültürlere sahip kullanıcılarımızla bilgi alışverişinde bulunabilir, o yöreler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Uzun süren dostluklar kurabilirsiniz.

Hızla gelişen ve ilerleyen teknoloji sayesinde Mobil Sohbet Sohbetleyiz.com farkıyla siz değerli kullanıcılarımız için ücretsiz bir hale getirilmiştir. ÜStelik hiç bir uygulama yüklemeden Cep telefonunuzu kasmadan GOOGLE tarayıcınızdan direk olarak bizlere katılabilirsiniz.

Sohbetin vazgeçilmezi tabiki müziktir. Radyo yayınımız 7/24 hizmet vermektedir. Bir birinden kaliteli dj arkadalarımızın canlı yayın konuğu olabilirsiniz. Sevdiklerinize ve dostlarınıza şarkılar armağan ederek güzel bir müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Seviyeli Sohbet prensiplerimizin en başında olduğunu belirterek sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız…..

 

 

 

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri