Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır Sohbet

Diyarbakır Sohbet odaları artık Sohbetleyiz.com farkıyla aktif etmiş bulunmaktayız. Siz değerli diyarbakırlı dostlarımızı platformumuzda görmekten hoşnut kalırız. Kısaca sizlere diyarbakır hakkında bilgiler veremeye çalışacağız. Diyarbakırda mutfak kültürü genelde etli yemekler öne çıkmaktadır. Yemeklerinde çeşitli baharatlar kullanarak yemeklere farklı tatlar elde etmektedirler.

Diyarbakırda en meşhur yemeklerindan bazıları şunlardır. Ayva kebabı,  içli köfte, kime bumbar, duvaklı pilav, cartlak kebabı, ayvalı kavurma, patlıcan dizme, salçalı mumbar, patatesli içli köfte, bostana, diyarbakır çöreği, ekşili tavuk diyarbakırda tadılması gereken lezzetlerdendir. Mutfak kültürü oldukça zengindir. Görülmesi gereken yerleri ise diyarbakır surları, asur kalesi, malabadi köprüsü ve berham paşa camiidir.

 

                                  Bedava Sohbet

Bedava Sohbet artık Sohbetleyiz.com farkıyla artık mümkündür. Hayat şarları ne olursa olsun hayatınızda bir mola vererek müzik dinleyip Sohbet Etmek sizleri rahatlatacaktır. Uzmanlarında dediği gibi Sohbet etmek reel yaşantımızda olduğu gibi sanal ortamlardada sizleri rahatlatacaktır. Bir nebzede olsa dostlarınızla dertlenizi paylaşmak sıkıntılılarınızı hafifletecektir.

Sohbet Siteleri arasında Diyarbakır Sohbet açarak bir farkındalık yaratmaya çalıştık. Platformumuzda Oyun, kelime, yarışma, test ve Oxm gibi oyun odalarımızda ücretsiz eğlenebilirsiniz. İslam odalarımızda dini sohbetlerinizi yaoabilir dini bilgilerinizi geliştirabilirsiniz.

Mobil Sohbet ‘e yapabilmeniz için hiç bir uygulama bile yüklemenize gerek yoktur. Cep telefonunuzu kasmadan içerisinde alan kaplamadan GOOGLE tarayıcınızdan direk olarak bizlere katılabilirsiniz. Nerede olursanız olun cep telefonunuz kadar size yakınız. Samimi ve sıcacık sohbet ortamımızla neşenize neşe katacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

Bedava Sohbet ‘in vazgeçilmesi tabiki müziktir. 7/24 radyo yayınımız hizmetinizdedir. Bir birinden kaliteli dj arkadaşlarımızın canlı yayın konuğu olabilir, sevdiklerinize ve dostlarınıza şarkılar armağan edebilirsiniz. Kısacası müzik ziyafeti çekebilirsiniz. Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız….

error: Content is protected !!
Bedava sohbet sohbet siteleri chat siteleri